Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem akarnak az emberek...

Miért nem akarnak az emberek (akik Pesten élnek) Pesten élni?

Figyelt kérdés
Azt mondják Pesten minden jobb, állás és lakhatásképp is másabb életforma. De akkor miért iszonyodik minden ott lakó el?

2023. máj. 10. 19:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
44%

Már magyar szót alig hallani a belvárosban, angol birkák már délelőtt full részegen ordibálnak, arab, kínai, cigány, csöves, minden van csak magyar nincs.

Amióta a karácsony a főnök, azóta még nagyobb mocsok van.

2023. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Mert Pest baromi nagy és erősen vegyes felépítésű.


Én Kőbányán élek. Teljesen proli környék, egyszerűen egy vidéki kisvárosban sokkal nagyobb élet van, mint itt. Ha pénzem lenne csak a Budai oldalon élnék.

2023. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%

"Miért nem akarnak az emberek (akik Pesten élnek) Pesten élni?"

Nem kötelező ott élni, szabadon lehet vándorolni az országban. Szóval nem igen értem, hogy aki ott él, és nem szeret ott élni, az miért nem költözik el??? ha van lakása el kell adni, ha meg albérletbe van még egyszerűbb.

2023. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%

Miért ne akarnának ott élni? Pl. Zugló nagyjából rendben van, és sokan szeretnek ott élni.

Én persze soha nem tudnék, Budát sokkal jobban szeretem.

2023. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%
Pesten élek, Zuglóban. Imádok itt élni és nem is nagyon tudom elképzelni mondjuk vidéken.
2023. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert a kérdésben felett állítás egy hazugság. A többség szeret ott élni. Ahogy a vidéken lakók is szeretnek többnyire ott élni, ahol élnek. Az emberek általában elköltöznek máshová, ha tényleg nem szeretnek az adott helyen. Ha az ország legdrágább városában élnek, még a pénz se akadály ebben.
2023. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

Vannak előnyei, hátrányai. A legfontosabb, hogy nekem minden rokonom, ismerősöm itt él.

A másik hogy a szakmámban itt tudok könnyen elhelyezkedni.

Ugyanakkor a belvárosi mocskot utálom, szerencsére nem a központban lakom, és ha be kell menni, a legrövidebb időre szorítkozom. Van sok jó hely persze beülni, stb, csak oda el is kell jutni,miközben a bkv tele van szerintem diagnosztizált őrültekkel, a hajlektalanok ott fekszenek mindenhol, stb. Amúgy szép város lenne, de nagyon le van csúszva az emberek jelentős része.

2023. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

Általában a zaj, légszennyezettség, zsúfoltság miatt.


De sokan inkább bevállalják ezeket a jobb oktatás, szolgáltatások, munkahelyek miatt vagy épp az ingázás helyett.

2023. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Somló Volán Zrt. válasza:
70%
Én vidéki vagyok. (Kisváros) Kb 160 kilóméter innen a főváros és én oda nem megyek, ha nem muszáj. Pár évig rendszeresen jártunk oda szemészetre, de ez hosszú történet, meg néha nagy ritkán az autista központba. (Autista vagyok.) Nem szeretem Budapestet, nem élnék itt. Túl zajos nekem Budapest és ott sokat nyomkodják a dudát és néhol nagy az embertömeg és dugóban is voltam már, és ezek engem zavarnak. A kisvárosokhoz és falvakhoz jobban hozzá vagyok szokva, mert 11 éves koromig faluban éltem, most 17 éves vagyok.
2023. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%

"Azért, mert a kérdésben felett állítás egy hazugság."

A kérdés konkrétan az volt, hogy a pestiek közül aki nem szeret Pesten lakni, annak mi nem tetszik benne. Hogy a tökömben lehet már egy kérdés hazugság? :D

2023. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!