Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nagykőrösön, vagy kiskunfélegy...

Nagykőrösön, vagy kiskunfélegyházán érdemesebb egy kis házikót venni?

Figyelt kérdés
Tesómmal közösen van egy örökölt ingatlanunk, és később lehet megválnánk tőle. Az én részemből és ahhoz még hozzárakva szeretnék majd egy kisebb házat, házrészt. Kecskemét lenne a legjobb, mert minden ideköt, és itt lakik a tesóm is egy albérletben a párjával. Valami olyan várost szeretnék, ahol van munkalehetőség és nem kihalt, szép parkok, terek, bevásárlási lehetőség, posta, és orvos, és kórház esetleg. Meg persze ne legyen nagy a bűnözés, illetve a kisebbség se legyen sok. Bár tudom, kecskeméten is sok c él, egy bizonyos részen. A kettő város közül ti hová költöznétek?

2023. jún. 2. 13:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Akartam egy szavazást is, de már nem lehet. A Nagykőröst, és Kiskunfélegyházát néztem ki, kecskeméthez való közelsége miatt elsősorban, de ott helyben is meglegyen sokminden. Lakást semmiképp nem szeretnék, panelt meg pláne. Egy kis udvar legyen, ahová ki lehet ülni.
2023. jún. 2. 13:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el ezekre a helyekre, és jól nézz körül minden napszakban, ha lehet, akkor több napra menj. Akkor majd meglátod, melyik tetszik jobban. Addig is nézegethetsz eladó ingatlanokat.
2023. jún. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem valahogy Kiskunfélegyháza jobban tetszik. Ott nem tudom mennyi c típusú van, de Nagykőrösön azért akad belőlük bőven. Én inkább Kiskunfélegyházát választanám.
2023. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező melyiket találtad szimpatikusnak? A c-k miatt nem merek nekiindulni.
2023. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Egyértelműen nagykőrös! Pár éve költöztem át kecskemétről ide,nagyon szeretem,mindrn megvan,ami kell az élethez!
2023. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!