Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pesten hol érdemes lakást...

Pesten hol érdemes lakást keresnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyáron, de legkésőbb ősszel, szeretnék Pesten lakást venni és odaköltözni, viszont a keretem maximum 28-30 millió forint lenne, amiből hát.. nem tudom hogy a mai lakásárak mellett megoldható-e, de hátha.


Szerintetek hol érdemes keresnem?


Ezek lennének a szempontjaim:

- IX. kerület ne legyen túl messze (de igazából ez számít a legkevésbé)

- max. 30 millió ft

- 1 szoba is elég

- ne legyen rossz környék

- busz/villamos/metró könnyen elérhető legyen


Ha van valami tanácsotok, szívesen fogadom :)



2023. jún. 6. 22:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy sokat hallani a VIII. kerület milyen rossz, lepukkant, veszélyes stb.. Ez tényleg igaz? Arrafelé ne is keressek?
2023. jún. 6. 22:59
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Én itt nőttem fel, Budapesten, a 9. kerületben!


Nagyon szívesen adok tanácsot!


A 8. kerületben én sem vennék lakást. Nem a veszélyesség a baj, hanem a lakók. Nem akarod éjszakánként azt hallani, hogy a melletted lévő lakásban verekednek non-stop, feletted anyáznak non-stop, a teraszon brutál fű szag (átjön a szomszédoktól), a lépcsőházban üres italos üvegek eldobálva stb.

A 8. kerületi társasház jellegét így kell elképzelni, és még enyhén is fogalmaztam.



Ennyiért itt néz körbe:

József Attila lakótelep 9. kerület

Zugló 14. kerület

Wekerle

Újpest

2023. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Az internetes adatbázisokban beállítod a paramétereket, és úgy.
2023. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Egész Budapesten jó a közbiztonság, de vagyon elleni bűncselekmények vannak, ez azt jelenti, hogy mindent zárni kell, semmi értékeset nem tarthatsz éberség nélkül a kezedben, vagy nem hordhatsz magadon, mert elvehetik. Főleg a legforgalmasabb helyekre igaz ez, se SEHOL nem tudok neked olyan helyet mondani, ahol ha otthagysz valamit, másnap ugyanott megtalálod.


Heti négyszer teszik fel UGYANEZT a kérdést, legutóbb tegnap adtunk alapos választ egy kérdezőnek.


Nekünk eddig 16 ingatlanunk volt a VIII. kerületben, most is 5 társasházban van, és a következőt is első sorban ott keressük.

2023. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

"Arrafelé ne is keressek?"

Az "arrafelé" az 11 negyedből áll, egy pedig negyed akkora, mint egy kisváros másutt.

2023. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
* egy negyed pedig akkora, mint egy kisváros másutt.
2023. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2023. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a belvárosban sehol nem vennék.

Inkább a XIV. kerületben Zuglóban, azon belül Herminamezőn, vagy Törökkörön.

Csendes kertvárosi rész, közel a belvároshoz.

2023. jún. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak egy óvatos tipp, de a Boráros, Haller utca, Mester utca környékén vannak talán még értelmes áron lakások, mivel nagyon vegyes egy környék. Vagy XX. kerület, HÉV környéke.
2023. jún. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2023. jún. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!