Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ceglédnek melyek azok a...

Vortrekker kérdése:

Ceglédnek melyek azok a részei, amiket érdemes elkerülni ha házat szeretnék venni? (ha van ilyen)

Figyelt kérdés
Gondolkodunk a Ceglédre költözésen, és szeretnénk elkerülni a kultúrálatlan lakosságú részeket.

2023. jún. 7. 10:37
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom,mennyire aktuális még.

Találsz itt friss gondolatokat,ha beírod a keresőbe: Szűcstelep.

Ez a rész teljes gettó volt.

Mi,amikor itt házat vettünk (2021) már elkezdett tisztulni,sőt!

Igen,olyan szempontból,amit kérdezel.

Vannak még,de mivel be van kamerázva ninden irányból és figyelve vannak,így nem jellemző,hogy gond lenne azzal pár itt ragadt családdal.

A Szelei úton is elkelt ház,azt sem "ezek" vették meg,ahogy a Fűtőház utcában amit eladtak,szintén normális gazdája lett.


Szóval ez a rész jócskán javulóban van! Nem tökéletes,de messzemenően nyugodt,élhető.

Esetleg a cipőgyár után,az ilyen Vezér utca még amiben csak ők vannak,de ott sincs balhé velük,elvannak nyugiban.


A Szüret utca,Puttony utca,Kékkő utca rész teli van velük.A teljes Ugyer is sajnos.Ott drog is van.

Ezeket tudom.


Nyilván,vannak a belvárosban is,de ha mondjuk Ugyert meg ezeket a Szüret utca környékét elkerülöd,nem lőhetsz nagyon mellé.

2023. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár mi nem Cegléden, hanem mellette egy faluban vettünk házat, de azért leírom a tapasztalatom.

Ha be kell mennem Ceglédre valamiért, akkor ha tehetem, a buszpályaudvart elkerülöm, mert sajnos nagyon sok faluba onnan indulnak a buszok és engem is meglepett, mennyi problémás család jár arra. A belvárosi rész még egészen tűrhető, bár a Posta környéke napközben is tele van problémásékkal. Nyilván nem ismerem úgy Ceglédet, mint akik ott laknak, de gondolom, ott is vannak jobb részek, ahogyan az előttem válaszoló írta.


(Én, ha már tudatában lettem volna annak a két hónapnyi infónak, amióta itt élünk, biztosan nem vesszük meg a házat, pedig a mi falunk tényleg nagyon jó és a házat, a szomszédokat is nagyon szeretjük.)

2023. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!