Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Koltozni szeretnek, az lenne...

Koltozni szeretnek, az lenne a kerdesem szerintetek Magyarorszag melyik reszen "jobb" az elet. Vagyis hova erdemes koltozni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 18. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugatra
2013. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ahol megfelelő munkát találsz, amit előreláthatólag hosszabb távon tudsz és akarsz csinálni.

Itt a nyugati országrészben sincs kolbászból a kerítés, megy a közelharc az állásokért - de amennyire látom egy kicsit jobb, mint a Tisza keleti oldalán.

2013. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Keletre ne gyere, tapasztalat.

Oda költözz ahol el tudsz helyezkedni a szakmádban, előbb munkát nézz.

2013. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,de valami pontosabb erdekellne nem kelet vagy nyugat hanem konkret telepules ahol van munkalehetoseg,szep a kornyezet es vannak jo iskolak....
2013. dec. 19. 14:00
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Jesszumpepi, te nagyon el vagy veszve... Én úgy hallottam Bp-en a rózsadombon jobb az élet.
2013. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Munkalehetőség? Ahol találsz, ez manapság elég lutri.


Szép a környezet? Mindenkinek más tetszik - engem nem zavar hogy nincs térkövezés, viszont ha nincsenek nagy fák és sok zöld a környéken, akkor már nem annyira tetszik.


Jó iskolák? A falvakban nincs választási lehetőség, szóval ezzel leszűkítetted a városokra.

2013. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Magyarország osztrák részén mondjuk.
2013. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Ha a munkahelykeresés az elsődleges szempont, akkor Budapest, Győr, Székesfehérvár, Tatabánya, Sopron, Pécs, Szeged.

[link]

2013. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja es amit meg elfelejtettem,ami a legfontosabb,hogy lehetoleg minimalisak legyenek a kornyeken azok akik nem a napon barnultak.....
2013. dec. 21. 14:05
 10/16 anonim válasza:
68%

Kedves...!

Én nyugaton élek. Valóban szuper az életszínvonal. Elmondanám, hogy a szoláriumok nagyon szépen üzemelnek, elég sok ember használja is őket. Munkalehetőségek is vannak. Például egyetemi végzettséggel betanított munkásként gyárban. Magam ugyanezt főiskolai végzettséggel teszem. Kemény magyar végzettség nélküli minimálbérért.


Kedves Kérdező! Hol él Ön? Nem ismeri a magyar valóságot?

2013. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!