Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tudnátok olyan lakásban lakni...

Tudnátok olyan lakásban lakni ahol régebben gyilkosság/öngyilkosság illet halálozás történt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok :))

2014. febr. 16. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Tudnék, nem hiszek semmi túlvilágban.
2014. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
96%
Nem hiszek semmi humbungban, de engem kicsit valahogy mégis zavarna a tudat. Szóval inkább ne tudjam. :D
2014. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam,hogy nem az hogy szellemek.. nem erre gondolok hanem hogy ahol épp fekszel(ágyad) ott valaki meghalt PONT ABBAN AZ ÁGYBAN.. ahol te fürdesz.. pont ott öltek meg valakit..vagy esetleg felakasztotta magát valaki.. gondolok itt pl:arra a filmre(tudomtudom..film) aminek az a címe: Americam Horror Story.. semelyik vevőt nem zavarta hogy sokan haltak meg ott..Biztos vagyok benne hogy nem csak filmben történt ilyen mármint hogy az ingatlanos elmondta a ház történetét mivel köteles ezt elmondania.. szóval elég bizarr lehet ott lakni.. és nem az miatt hogy szellemek vagy sem. Szellemek szerintem léteznek de nem erre gondoltam:)
2014. febr. 16. 23:55
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Ha kimegyek sétálni, akkor is járhatok olyan helyen, ahol csata volt, kegyetlen halálokkal... És? Az élet ilyen. Lehet, hogy sok sejtem más embereké volt anno... Ésatöbbi, ésatöbbi.

Mások ágyát nem használom, s a házamban nem is halt meg senki, legjobb tudomásom szerint, de nem igazán hatna meg, ha megtörtént volna. A halál természetes és igen gyakori dolog, az élettel jár.

2014. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Miben különbözik az, hogy valakit megöltek, vagy természetes halállal halt meg? Egy ember(ek) földi pályafutása(i) véget ért(ek). Mint ahogy az előző is írta a halál természetes dolog, az élet velejárója. Ezen a gondolatmeneten tovább menve egyre kevesebb a Földön azon négyzetméterek száma, ahol még nem halt meg senki, szóval nehéz lesz olyan földterületet találnod, ahol még nem hunyt el egyetlen ember sem.

Így szerintem a kérdésed értelmetlen, és igen tudnék ilyen helyen lakni.

2014. febr. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ott, hol régen gyilkosság esett/

Mit a törvény se keresett/

És a sötét faburkolat alatt/

Nesz nélkül bomlik a hulla/

? (Babits Mihály)

2014. febr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

"Abban az ágyban aludni"..

Nos, ez nem fordulna konkrétan elő, mert ha másból nem is, ágyból mindenképpen kizárólag újat, vagy sajátot használnék, erre kényes vagyok.

Nos, természetes halál esetén nem zavarna különösebben a tudat, hiszen nem sok olyan ház van, amiben nem halt még meg valaki.Viszont ahol gyilkosság, öngyilkosság történt, vagy sok szenvedés, tragédia, olyan helyre nem költöznék.Tudok egyet-mást ezekről a dolgokról, érzékelek is dolgokat, amiket sokan nem, tehát le sem tudnák előttem tagadni, ha ilyen házba tévednék, nem venném meg semmi pénzért.Sokszor nagyon nehéz vagy lehetetlen az ilyen helyeket megtisztítani a negatív energiáktól, az erre érzékenyeket különösen rosszul érintheti.Arra is van sok példa és magyarázat, hogy az ilyen tragikus helyeken az események könnyebben megismétlődhetnek.

2014. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem úgy értettem hogy ha utcár akimész ott is halhatott meg valaki... de nem az utcán laksz ugye? Ha nem te építed a házad és egy albérletben vagy vagy esetleg egy házat vettél akkor többnyire ott vagy és ott alszol el. Akárki akármit mond ha tudja hogy ott ember halt meg azért ha egyedül van otthon biztos elgondolkozik ezen:) Jó nem úgy értettem hogy akkor abban az ágyban de van olyan ahol már alapból van ágy pl:albérlet biztos van olyan aki nem dobja ki az ágyat mert jó állapotú vagy modern stb stb.. szóval erre értettem.Nyilván ha saját házad van újat veszel de ha nem saját akkor?
2014. febr. 17. 12:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen házakba a cigányok nem járnak lopni, így hát extraként felár kérhető a gyilkosságért.
2014. febr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen eszembe jutna a dolog, zavarna.
2014. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!