Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem küldik már a lakásvá...

Miért nem küldik már a lakásvásárlási illetéket? Mit kell tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Lassan 6 hónapja vettem egy lakást, de még mindig nem érkezett meg a Nav-tól az illeték megfizetéséről a papír. Szerintetek menjek be akkor személyesen megérdeklődni, hogy miért nem küldik és milyen íratokat kell magammal vinnem?? Nagyon köszönöm aki tud segíteni, mert már nagyon kétségbe vagyok esve, egy ismerősöm nem sokkal utànnam vett lakást és màr egy hónapra rá megkapta.


Aki segít annak megy a zöldkéz. ;)



#NAV #illeték #lakás vásárlás.
2014. febr. 17. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapun nézz rá!


2 héten belül szokták sajnos küldeni :-(

De hiteles háznál a bankidolgok miatt csúszni szokott.

Inkább szólj a NAV-nak, nehogy birságot kapj!


Esetleg van több ideiglenes / állandó lakcímed? Posta jó helyre megy?

2014. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy melyik megyében volt a vásárlás?

Zalában nyáron vásárolt házra még nem kaptunk értesítést hogy fizetni kellene.

2014. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Budapesten vettem.
2014. febr. 17. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:
5 év után elévül az illetékfizetési kötelezettség, ha nem küldi a hivatal ki a hivatalos papírt az összegről. Bírságot nem fogsz fizetni a hivatal késedelme miatt.
2014. febr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!