Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek Debrecen Csapókert...

Hervon kérdése:

Szerintetek Debrecen Csapókert része (Budai Nagy Antal Sámsoni út felőli része ill. az ebből nyíló kis utcák, mint pl. Endre utca, Fülöp utca, stb. ) mennyire jó környék?

Figyelt kérdés
Összehasonlítva a Fészek lakóparkkal vagy a Kerekesteleppel Ti hová költöznétek inkább?
2014. márc. 19. 15:37
 1/5 anonim válasza:

nem vagyok debreceni, de én is ott akarok házat venni, nézegettem már az ingatlanokat, meg a város különböző részeit.

ár függvénye minden.

fészek lakóparkban és a kerekestelep egyes részein elég sok új építésű ház van, ha van rá lehetőség itt vásárolnék, de inkább kerekestelep, mert ott a spar, és a tesco extra egy sétára.

azon a részen amit te írtál, inkább felújított régebbi építésű házak vannak, ezek is ha kifogod , jó állapotban, de érdemes alaposan körülnézni!

pallag meg nagyerdő is gondolkodóba ejtett, de főleg a pallagi rész nagyon kívül esik a várostól és az már nagyon zöldövezeti, meg az ember nem azért költözik egy ekkora városba, hogy szinte egy falusias helyen lakjon, pár emberrel körülvéve!

2014. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a 3 környék rendben van, én debreceniként bármelyikbe szívesen költöznék. A Fészek egy viszonylag új építésű lakópark, a másik kettő öregebb. Azt azért jó ha tudod, hogy a Sámsoni út végén a menekülttábor található és ebből adódóan elég sok bizalomgerjesztő alak sétálgat ott a belváros felé tartva. Mondjuk annyi rendőrt viszont nem látsz másfelé. Nekem személy szerint a Kerekestelep a legszimpatikusabb, aminek a hátránya a közeli repülőtér, de az a heti 2-3 gép nem hiszem, hogy nagyon zavaró lenne. Az van a legközelebb a belvároshoz, és bicikli út is vezet be. De el kell menni, sétálgatni mind a három környéken és a saját érzésetek alapján kell dönteni. Ha adhatok tippet, akkor a Veres Péter (nagyon közel a csapókerthez) lakótelepen is nézz szét, az is nagyon jó környék, talán a legjobb az említettek közül.
2014. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. márc. 20. 06:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fészek lakópark elég jó, de szemben vele a Nagysándor telep, tele nem idén barnultakkal. Arra rengeteg a betörés, nem biztonságos környék.

Sámsoni környéke: a menekülttábor miatt elértéktelenedtek az ingatlanok, mindent visznek, ami mozdítható. Epreskert, Kerekestelep: a házak falai repedeznek a repülők miatt, átlagban napi 2-3 gép száll fel tavasztól őszig, ráadásul hangosak is. A tömegközlekedés sem túl jó erre.

Ezeken a környékeken a fentiek miatt olcsóbbak a házak. Jól nézd meg, hova költözöl, mert az itteni ingatlanokat elég nehéz eladni.

2014. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2014. ápr. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!