Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik lehetőség lenne célszer...

Melyik lehetőség lenne célszerűbb? Olcsóbban lakást venni egy kevésbé kedvező helyen vagy egy drágább lakás de jobb helyen?

Figyelt kérdés
Jelenleg Budapesttől 35 km-re lakunk egy faluban. Szeretnénk lakást / házat venni de nem igazán tudjuk hogy lenne jobb. Távolabb ahol ugyan olcsóbb a lakás (akár PEst megyén kívül) de így nem biztos, hogy a közlekedés munka zökkenőmentesen elérhető. Vagy a fővároshoz közel vagy akár a külső kerültek valamelyikében ami ugyan drágább de frekventált helyen van. Én sajnos tudom mivel jár egy kis faluban lakni, az utazás eléggé nehézkes. Milyen szempontokat célszerű figyelembe venni? (Kertes ház van mindkettőnk szülei részéről mi elsősorban lakáson gondolkodunk emiatt de a ház sem kizárt.)
2014. dec. 7. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs autó, akkor elsősorban a közelebbit, drágábbat választanám.
2014. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A közlekedés baromi lényeges szempont. Én biztosan közelebb költöznék, ahonnan nem probléma (nem sok idő) a munkába járás.
2014. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A nem sok idő mellett lényeges még a nem sok pénz is. Tehát ha nagyon sok az üzemanyagköltség, az sem mellékes (nekem).
2014. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

inkább a város(széli) lakótelep..viszonylag barátságos lakás ár, könnyebben elérhető körzeti orvos, busz, villamos, élelmiszer, és egyéb áruház.

én is szívesen laknék gyönyörűbbnél gyönyörűbb falvakban, de a közlekedés, munkahely, orvos, az baromi macerás.


még annyit, mielőtt bármit veszel, napokig sétálj arra, különböző időpontokban. persze ne csak vasárnap, hanaem a bumlis hétköznapokon is. reggel is este is. akkor kevesebb meglepetés ér(het)


ezen túl a szomszédság sem mellékes. mert az akár lehetetlenné teheti az életed, ha olyan..meg kell tudni, miért is eladó egy lakás, ház?

2014. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindennapos probléma a távolság, akkor célszerűbb közelebb venni, még akkor is, ha drágább. Hosszú távon jobban megéri.
2015. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!