Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ellenszenves tulajdonostól...

Ellenszenves tulajdonostól vennél ingatlant?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jó az ingatlan, akkor előrébb valónak tartanám a vásárlást, mint a bunkó eladót.
2015. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Magyarázd ár el, hogy mi köze az érzelemnek az ésszerűséghez és racionalitáshoz (amikor világosan szétválaszthatók) !!
2015. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kicsit fura stíusod van, Második...

De elmagyarázom: az, hogy más viselkedéséből lehet következtetni a jellemére is.

2015. jan. 9. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is ismerem...a testbeszéd sokat elárul...

no meg a kérdés is.


Tavaly adtam el a házam egy ellenszenves pasinak, aki állandóan kekeckedett..

..tehette, mert marhanagyot kaszáltam az ürgén..


csak szólok, hogy egy ingatlan adás-vételnél baromi sok ellenszenves pofába futhatsz bele. Volt szerencsém... mert az irigység, amikor meglátják az összeget, nehezen leplezhető...vagy sehogy.


és itt jön be az emberismeret, a testbeszéd(is)


Igen, vennék. Akármilyen ellenszenves az eladó. Mert nem ő az érdekes, hanem az árú... a többi lényegtelen.(epizód)

2015. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem is értem igazán a kérdést. Most a tulajdonossal akarsz enyelegni, vagy az ingatlant akarod megvenni? Olyan ez, mintha azt kérdeznéd, hogy bakker, zöld ingben van az eladó, amit utálok. Megvegyem tőle a bitangjó házát? Vagy a zöld ing miatt ne?


Nézd, nézesd meg szakemberekkel alaposan az ingatlant. Ha könnyen javítható hibái vannak, ha megfelelőnek találod a szakvélemények alapján, ha tetszik, és még futja is a pénzedből, akkor alkudj, és vedd meg! Azt a pár alkalmat, amikor kommunikálni kell az ellenszenves tulajdonossal - kibírod. És vagy egy klassz ingatlanod!

2015. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nyílván kikészült az utóbbi években a sok vevőjelölttől, aki nem vette meg, csak az idejét rabolta


én is árultam már a házamat, ahol 100 érdeklődőnek mutattam be, de hiába


aztán jött egy, aki csak arra sétált vasárnap és becsöngetett, el is mondta, hogy látta az ELADÓ táblát, hogy azonnal megnézné. én majdnem kivágtam az ipsét


1 hét múlva ott volt a 13 milla letéve

2015. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megtettem, mert épp arra a lakásra volt szükségem. Nem volt egyszerű az ipse, mert még át is akart verni.

Volt pár nehéz hónapom (nem kívánok több ilyet..), de a végén enyém lett a lakás, ő pedig fülét-farkát behúzva adta át a kulcsot.

2015. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló, légyszi írd meg, mi volt (lehet privi is).
2015. jan. 10. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is vettem ellenszenves pártól ingatlant (mert pont olyan ingatlan volt, amiről "álmodtam"). A papíroknak így is úgy is alaposan utána kell járni, hogy minden rendben van-e / megfelel-e a valóságnak, és jó ügyvédet kell választani, aki alapos, és akiben megbízol...

Az ingatlanvásárlás nem szimpátia-alapú (értem, hogy egy ellenszenves emberben kevésbé bízol meg, de megfordítva a kérdést, egy szimpatikus ember is átverhet, attól, hogy szimpatikus, nem szabad bízni).

2015. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!