Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan tudok utana jarni a...

Hogyan tudok utana jarni a kinezett haz telefonszamanak, ha tudom a cimet, de nem tudom a lakok nevet? Az ingatlanos nem valaszol azert kell.

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
létezik tudakozó, itt a neten is. ha titkosított, akkor nem fogja kiadni.
2015. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neztem, de nevet kert hozza. Nem tudod a tudakozo telefonszamat nekem megmondani legyszi?
2015. márc. 2. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Odamész és bekopogsz :)
2015. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, nyilvan bekopoghatok, de jo lenne felhivni elotte oket hatha senki sem lesz otthon, mert eleg messzirol kellene menni es sok idonk sincs vissza vissza maszkalni, hogy vajon mikor talaljuk oket otthon.
2015. márc. 2. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:
De tehetetlen, lusta egy szerzet vagy! El is ment a kedvem a válaszolástól! Na jó, mégis: talán kérdezd meg a kibszott szomszédokat!
2015. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11800 a belföldi egyetemes tudakozó száma.
2015. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A tudakozot nem tudom hivni kulfoldrol. Majd lesz valami. :(
2015. márc. 2. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

"Szia.


Mar ne is haragudj, de te meg hogy lehetsz ilyen bunko. Angliabol mennenk haza. Es ha a szomszedhoz be tudok kopogni, akkor mar a celszemelyhez is. De osszvissz egy hetunk lesz es mas dolgunk is lesz nem csak ez. Ezert jo lenne egy konkret talalkozot lebeszelni. Nem a szomszed falubol nem vagyok kepes atmenni. Irtan is elotte,hogy messzirol mennenk. De kossz a bunkozast... megedesitette a napomat.

Tovabbi morgos szep napot!"


Figyelj, drága! Azt írtad, hogy vissza-vissza mászkálni nincs időtök. Azért egyszer elmenni emberi időben, amikor jó eséllyel otthon találod őket, ha mégsem, megszerezni egy szomszédjuktól a telszámot gondolom nem lenne olyan nagyon megerőltető, nem?


"es sok idonk sincs vissza vissza maszkalni, hogy vajon mikor talaljuk oket otthon."


Amúgy meg vedd már elő a kreatív énedet, írd be a google-be hogy tudakozó, eljutsz a tudakozo.telekom.hu oldalra, ott beírod a települést, az utcát, meg névnek, hogy horváth, vagy németh, vagy nagy, vagy tóth, vagy kiss, vagy varga, vagy szabó, vagy bognár, vagy kovács, csak kidob valakit az utcában nem?!?


Ááááá, a tehetetlenségtől hidegrázásom van! (Mondjuk bunkózod könnyebb, mint gondolkozni, az igaz...)

2015. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nincsennek otthon, bedobsz egy levelet a postaládajukba, hogy érdekele a ház, ráírod a te számodat, vagy é-mail, vagy postacímedet.
2015. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!