Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri ezt a házat megvenni?...

Megéri ezt a házat megvenni? Ha kivülrôl bepucolom akkor nem lesz semmi baj, nem? Vagy igen?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 13. 20:58
 1/9 A kérdező kommentje:
2015. júl. 13. 21:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Osszinte legyek drága?erre rendesen kell költeni,mert csak belul"stabil" kívülről szinte hullik szet.


Sztem nez körbe jobban a beten


Mire ezt rendbe teszed plusz 1-1,5 ad össze a vétel árral...mar anyut nem is er meg.

Te tudod...ne kapkod el!

2015. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsi a telo felre javít..ha esetleg nem erted szólj akkor meg1x leirom....

Lenyeg sztem draga nem eri meg az árát...ugyanis vétel ár.: 3.2m

Plusz redbe tetettni also hangon

1M 1,5m korul lesz ad ossze...ennyit mar mégse er a haz.

Belul ugy ahogy elfogadható de gondolom arra is kell költeni...kivulrol meg ne is beszéljünk rengeteg.... Regu haz vályog...cserepes tető lehet azt is cserelned kell...mellek. Helyseg0 mert. Semmit se wr.

Ott Szabolcsban vannak jobb hazak 3m ft ert nez körbe ne kapkod el

2015. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Hát ami engem zavar a fotók nagyon keveset árulnak el ,elég keskeny szögben vannak készítve .Vajon nem akarnak valamit eltakarni? Nem csak a pofásabb részeket mutatják?

Nézesd meg egy szakemberrel és kérj kapásból árat a felújításra .

2015. júl. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy annyira rossz. Tipikus ingatlanhirdetéses képek, alig látni valamit, ez alapján nem sok mindent lehet megállapítani. A képek fele az ólakról készült :))


A vakolat egy dolog, fontosabb vizesedik-e, mi a helyzet a tetővel, statikailag rendben van-e.


Ezen felül meg ugye minden a régi. Víz, áram, nyílászárók, fűtés, burkolatok, stb. Vagy így hagyod, de nem a mai életvezetésre van kialakítva, vagy mindent egyben, vagy apránként kicseréltetsz.


Jön is a következő kérdés van-e keret felújításra.


Kb. ilyet vettem én is, picit jobbat talán, ráment 4 millió, most már teljesen jó. Nekem ez így megérte.

2015. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a ház teljesen felújítandó. Van pénzed felújítani? A kívülről bepucolom közel sem old meg mindent. Ha van pénzed felújítani, akkor lehet benne ráció, ha egyébként statikailag jó állapotban van. Nem győzöm mindig hangsúlyozni, családi ház vétele előtt nagyon fontos a statikus segítsége, mert sok olyan dolog van, amihez laikus nem ért, illetve nem látja....
2015. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legfontosabb hogy a falak szárazak e . Alsó szigetelésre nem sok esély van . Olyannal nézesd meg a ki tudja milyen egy vizes dohos fal és ha olyan meg ne vedd mert utólagos alsó szigetelés nagyon költséges és ha nincs normálisan meg csinálva nem is tökéletes
2015. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat,akkor gyûjtögetek még egy kicsit
2015. júl. 14. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Drága ennyiért.Ha két milla körül lenne már jó lenne.Víz és villany vezetékek cseréje, hálózatbővités mert tuti kicsi az amper a házban.Összes nyilászáró cseréje.Padlóburkolatok cseréje, fürdőszzoba kialakitása és stb.
2015. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!