Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XIV. Öv utca 137. környéke...

XIV. Öv utca 137. környéke milyen? Közbiztonság, környék, barnák?

Figyelt kérdés

Megéri itt Herminabaus lakást venni, vagy felejtő a környék?


[link]



2015. aug. 30. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Herminabaus épületei objektíven az egyik legjobbak (TOP3-as kivitelezés), viszont a Körvasút sor (ami ott van ez mellet) tipikus alul iskolázott, így lecsúszott roma környék.
2015. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

El ne hidd, hogy roma környék! A közelben nőttem fel, alig vannak arrafelé. Akkor már inkább a Csömöri út másik oldala, az M3-mas felé, ott van egy-két régi, gangos ház, zűrösen kinéző belső udvarokkal. De sokat jártam arrafelé, semmi extra.


Viszont maga a környék más szempontból nem tetszik nekem. Egyrészt zajos a felüljáró-vasút kombó miatt, másrészt iszonyúan sok autó parkol a házak közelében, és az utcák - mivel nem terveztek ide ekkora épületkomplexumot, amikor épültek - erősen alulmétezettek ehhez, és a burkolatuk sem megfelelő. Továbbá félő, hogy a szomszédos üres telekre még egy bazinagy lakóparkot húznak néhány éven belül (mert miért ne), és akkor valóban túlzsúfolt lesz.

2015. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor elfelejtem.

melyik környéken nézegessek akkor, ahol 10 M környékén tudok venni téglát és zöldövezet, kevés romával? 38 nm2-ig nézek

2015. aug. 30. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a Zöldváros lakóparkot. Aránylag kevés roma van a környéken, egy évvel ezelőtt még teljesen biztonságos volt (ajánlott megnézni egyébként a bűnügyi térképeket -> pl. [link] . Mondjuk az frekventáltabb helyen van, ezért nem annyira csöndes, cserébe elég jó a közlekedése. Árban nagyjából a Hermina közelében lehet, vagy valamennyivel alatta.

Felüljáró van, de távolabb, viszont a vasút ott is bejátszik (és be is hallatszik nyaranta, ha éjjel nyitva van az ablak).

2015. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem a csend, átmenő forgalom mentes hely fontos szempont, mivel most is olyan helyen lakom, ahol néma csönd van, Zugló Örs vezér téri téglás részén, csakhát itt eléggé felmentek az árak. 13 millió alatt most nincs nagyon, pár éve vehettem volna, de akkor még nem volt meg rá a keret :(
2015. aug. 31. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!