Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Üdv mindenkinek! Milyen...

Anyámtyúkja2 kérdése:

Üdv mindenkinek! Milyen tapasztalatok vannak ezen településekről?

Figyelt kérdés
Feleségemmel Budapesthez közeli településre szeretnénk költözni, már kinéztünk pár helyet, azonban sajnos nem sok az ismeretünk felőlük. Kifejezetten a közbiztonság. infrastruktúra és a helyi cigány lakosság viselkedése (békések, agresszívak, kevesen vagy sokan vannak stb. ) érdekelne az alábbi településekről: Monor; Albertirsa; Pilis; Üllő; Monorierdő; Vecsés; Gyömrő; Maglód; Ecser.A válaszokat előre is köszönöm! És kérem senki se vegye negatív diszkriminációnak.

2015. szept. 20. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem akarod, hogy diszkiriminációnak vegyük miért kérdezed meg, hogy miként viselkedünk ott? El kell fogadnod úgy ahogy van. Félretéve a mesét amit belétek rugdosnak, Vecsés települést választanám. Cigányoktól meg ne félj, arra sok a beás és a tollas de ha nem találkoznak nincs gond, inkább a délebre szokott lenni konfliktus, gondolok most Dél-Alföldre, Somogyra. Ott nem kell ettől félni. Az meg, hogy hogyan viszonyulnak hozzád az csak is tőled függ.
2015. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A miként viselkedést kicsit kiegészítem. Nem érdekel, ha a településen rendes, dolgozó cigányok laknak. De jelenleg Pesterzsébeten lakunk, ahol állandó a cigány lakosság minősíthetetlen viselkedése (és szerintem nem az én hozzáállásomon múlik, hogy összeverekednek hangos g*cizések között a buszon egy fehér porral teli zacskón), valamint a népszínház utcában és a nagymező utcában is tapasztaltam ilyesmit. Ezért szeretnék meggyőződni róla, hogy ahová költözünk, ott nyugi van.
2015. szept. 20. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Én egy környékbeli kis településen lakom pár éve (amit pont nem soroltál fel), így inkább csak átutazóként látom ezeket. Mindegyik elég nagy ahhoz, hogy legyenek lepukkantabb és jobb részei, mindenképp érdemes személyesen körülnézni, sétálni egyet a leendő ház körül. Általában nem rossz helyek szerintem, de idióta szomszédot akárhol ki lehet fogni...


Pilis és Monorierdő állítólag nem olyan jó, de arra nem jártam, Albertirsáról nem tudok sajnos semmit. Maglód, Gyömrő, Monor, Vecsés, Ecser nyugodtak, rendezettek, amennyire én látom, élhető települések. Amikor mi kerestünk házat, Maglód/Ecser jóval drágább volt, mint Pilis/Monorierdő, ez gondolom, nem változott.


Digi, upc van szerintem mindenhol, volán szintén, persze nem 10 percenként indul, máv Gyömrőről a Keletibe visz, Monorról a Nyugatiba. Nagyáruházakból van jópár. Gyömrőn lecsófesztivál meg ilyenek szoktak lenni, Monoron jó kutyasuli van :-)

2015. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. szept. 21. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!