Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenben a víztorony utca...

Debrecenben a víztorony utca 3-9ig milyen környék? Aki ott lakik a 10 emeletes sorházba, mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Most szeretnénk lakást venni, de nem ismerjük környéet, eddig nagyon vegyes dolgokat halottunk róla.

2015. dec. 22. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem, szépen fogalmaznék: nagyon negatív. Nagyon. Az utóbbi három évben kétszer szálltam le ott a buszról, még egyszer nem fogok. Debreceni vagyok. Bácsika v két napja mesélte, hogy akartak ott leutni. Amellett a lakosság összetétele sem olyan vonzó.
2015. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz egyeske? Melyik bólygón élsz? Hülyeségeket beszélsz. Nem rosszabb hely, mint pl a tóci, amit annyira favorizálnak. Én nem pont ott, hanem a környéken, a környéken a faraktár utcán élek. Jó hely! Közelben van minden, amire szükséged lehet, ovi, piac bolt stb. és nem kell félni éjfél körül sem, ha ki mész az utyára.
2016. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó közlekedés (troli, busz), jó bolthálózat, (most kezdik építeni az új piacot) iskolák stb.

Van persze jobb környék is Debrecenben, de sok más városban ez kiváló lakótelep lenne... és nem drága környék!

2016. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!