Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Gyömrőn mennyire számottevő a...

Gyömrőn mennyire számottevő a cigány lakosság. Mennyire vannak jelen a mindennapi életben. Számítani kell rájuk vagy nincsenek sokan?

Figyelt kérdés
Gyömrő településére szeretnénk valószínűleg költözni és érdekel, hogy milyen a közbiztonság és mekkora a cigány lakosság száma...

2015. dec. 28. 11:40
 1/10 anonim válasza:
97%
Szia, én Gyömrői vagyok, és nem nagyon vannak. Szinte semennyi. Szerintem nagyon szép hely, megéri ideköltözni, sok rendes ember van, és nagyon összetartó a közösség. Én csak azt tudom mondani, hogy várunk szeretettel!:) Ha több információt szeretnél akkor Facebookon nézd meg a HellóGyömrő csoportot, vagy nézd meg a weboldalat: www.hellogyomro.hu
2015. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Első nagyon hasznos választ adott.

Ez viszont kemény hogy már a saját országunkban így kell tájékozódni és döntést hozni hogy hol mennyi cigány van..

hajrá Jobbik!

2015. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok. Igen, sajnos manapság ez az egyik legfontosabb kérdés.
2015. dec. 28. 17:54
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Amikor kis házat akartunk venni, mi is ezzel kezdtük. Ki szeretne velük egy utcában lakni? Ki szeretné, ha kirabolnák? Ha más nincs, akkor hangoskodnak.
2015. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aki tisztességes az nem akar. Ez teljesen helyénvaló kérdés, hiszen a mi és családtagjaink biztonsága és nyugalma a tét. Egyébként, ha valaki még tud információkat nyújtani Gyömrőről, bármikor szívesen olvasom.
2016. jan. 5. 21:06
 6/10 anonim válasza:
Szia, én az első válaszoló vagyok, ha van kedved kérdezgess nyugodtan privátban vagy akár itt is :)
2016. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia, írtam is egy privát üzenetet, köszönöm. :)
2016. jan. 17. 12:24
 8/10 anonim válasza:
44%
Az összes eddigi válasz igaz!Többségében Gazdag magyarok lakják.Amúgy a varos Jobbikos!
2016. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Felsőpakony és Ócsa: sok van, sőt, rengeteg.
2016. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Aenthas válasza:
2021 évvégén mi a helyzet?
2021. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!