Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lujza utca, Kálvária, -...

Lujza utca, Kálvária, - Teleki, - Orczy-tér milyen környék?

Figyelt kérdés

A fent említett környéken milyen a közbiztonság, éjszakai megközelíthetőség, illetve alapvetően milyen környék ez?

Lakásvásárlás céljából érdekelne.



2016. jan. 8. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember elballag, tesz néhány kört néhány este, tapasztalja, milyen a környék, tudna-e ott élni. Elég nagy összeg egy lakásvásárlás, hogy ezt a pár órát rászánja az ember.
2016. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

A VIII. kerulet talan legrosszabb reszeit soroltad fel. Ha nincs penzed lakasra, csak itt, inkabb gyujts meg hozza es vegyel valahol mashol.


Alapvetoen milyen kornyek? Tele 'kisebbseggel', prostikkal, stricikkel, ejszaka feher ember arrafele nem jar az utcan.

2016. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, így előzetes helyzetfelmérésként szántam a kérdést, a viszonyokról, gondolom a helyiek jobban belelátnak ebbe. Milyen környéket tudnátok ajánlani?
2016. jan. 8. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Rossz környék, esetleg néhány hónapig bérleményben ki lehetne húzni, de vásárolni ne akarj arrafelé. Okkal olcsó ott minden ingatlan, ezen az oldalon is kétnaponta jön róla újabb kérdés. Ingatlanhirdetős oldalakon nézz körül, hogy a neked megfelelő árkategóriában merrefelé vehetnél még jó lakást, utána tudunk mesélni, hogy milyenek azok a környékek.
2016. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

tényleg, Budapest nem szuttyosabb helye. Ha végig mész rajta, akkor látod, pl. Orczy tér.

De végig az Üllői út ezen szakasza. Én egyszer parkoltam az Üllői út 78 előtt, és két verekedést is láttam, hál'Istennek a másik oldalon történt. Húztam is el onnan.

2016. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kifogtam első körbe a legjobbakat :)

VI, VII. kerület, illetve a VIII. Corvin sétányig bezárólagos része vállalható?

2016. jan. 9. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Korántsem olyan rosszak ezek, mint hírlenek. Persze mindegyiken van bőven cigány, csöves, stb., de a közbiztonság alapvetően nem rossz, éjszaka sem. Egy szabolcsi, borsodi faluhoz, vagy akár némelyik megyeszékhelyhez képest ilyen téren a nyócker szinte egy Kánaán.

Ha nincs pénzed másra, menj oda nyugodtan, a belvárosban vannak, könnyen eljutni a város bármelyik pontjára.

Ami negatívum, hogy nagyon mocskos a környék, még a többi belvárosi kerületnél is gázabb a higiénia.

Egy tipp: mielőtt esetleg lakást vennél ezen környékeken, a házat tanulmányozd át alaposan. Ki lehet fogni csendes, jó, akár többségében magyar lakókat, de könnyen ennek az ellenkezőjét is.

2016. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Több, mint 20 éve élek a környéken. Sokat fejlődött, főleg az elmúlt 4-5 évben. Negatívum, hogy tényleg vannak arcok, viszont egyáltalán nem olyan vészes, mint amilyennek sokan gondolják. Én nő vagyok, de még így is lazán elmászkálgatok az utcán, akár este 10 után is. Be se szóltak még sose, csak ki kell "őket" kerülni.
2020. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!