Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarországon hol érdemes...

Magyarországon hol érdemes lakást illetve családi házat vásárolni?

Figyelt kérdés
Biztos megkérdeznétek,hogy milyen szempontokat vegyünk figyelembe. Szóval nem befektetni szeretnék hanem élni lakni életem során. Jó ha van a környéken kórház ,bevásárló központok pl. plázák ! Munkahelyek jók ha vannak és lesznek és ne csak közmunka legyen. Bulihelyek is jöhetnek a környéken főleg csajozás szempontból :) ENNYI :)

2016. febr. 8. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Éppen csak a lényeget nem írtad, mennyi pénzed van rá :) főváros nagyon drága, mondjuk én vissza sem költöznék semmi pénzért. Nézz körül az agglomerációban, élhetőbb és könnyen be lehet jutni, akár dolgozni, akár bulizni. (N)
2016. febr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapest kilőve tele van troll majmokkal. Azt nem írtam,hogy minden jöhet csak Budapest ne !!! Panel katonák és betonvilág :D 5 évig Budapesti voltam úgy,hogy oda nem mennék vissza!
2016. febr. 9. 09:29
 3/7 anonim válasza:

Dunakeszin!!gyönyörű fejlődő város,Pesttől nem messze,rengeteg szórakozási és sportolási lehetőséggel,meg persze a duna is!

Én sajnos nem ott lakom de itt a térségben csak az az egy település van meglátásom szerint ami halad is valamerre..

2016. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi Szentendrére költöztünk szuper hely! Viszont Budapest sem csak a panelből áll
2016. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem csak panelból áll ,de azon már semmi sem segít,hogy a Budapestiek nagy része egy buta f'szkalap . Meglátásom szerint idegesebbek mint a vidéki emberek :D Ezért nem mennék vissza tele van köcsögökkel :)))
2016. febr. 9. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon sehol. Sokkal jobban jársz, ha először megkeresed álmaid munkahelyét, aztán annak a környékén keresel albérletet. Ha veszel egy házat,

1: Röghöz kötöd magad, nem tudsz lépni, ha a helyzet úgy kívánja.

2: Egy ház méretét nem tudod a pillanatnyi igényeidhez mérten alakítani. Pl becsajozol, gyerek(-ek), elválsz, stb.

2016. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

"Budapestiek nagy része egy buta f'szkalap . Meglátásom szerint idegesebbek mint a vidéki emberek :D Ezért nem mennék vissza tele van köcsögökkel :)))"

Tiszabecs?

2016. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!