Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyek a legjobb városrészek...

Melyek a legjobb városrészek Budapesten?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan a "jó" fogalma mindenkinek kicsit mást jelent, így leírom, hogy számomra mit takar:

Mindenképpen közel legyen a belvároshoz, hiszen nem feltétlenül szeretném a fél életemet utazással tölteni. Ebből kifolyólag a tömegközlekedés is legyen jó. (Így például egy XVII. kerület kapásból kilőve, hiába vannak szép részei.) Alapvetően szeretem a nyüzsgést, de azért inkább csendesebb helyen szeretnék lakni, tehát nem egy Belső-Erzsébetváros jellegű bulinegyedben.

Mindemellett az is fontos szempont, hogy relatíve megfizethető legyen, de ne olyan áron, hogy a lakóközösség többnyire hátrányos helyzetű, lecsúszott.

Én eddig Istvánmezőre találtam rá, ami nagyjából megfelel a fent leírtaknak, annak is a Thököly út és az Ajtósi Dürer sor közötti részére, de várom a további tippeket! :)


2016. márc. 14. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
talált, süllyed...
2016. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanerre jutottam vidékiként pár hónap nem túl intenzív kutakodás után :=) .
2016. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Zugló törökőr
2016. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!