Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pesterzsébeten a Pázsitos...

Pesterzsébeten a Pázsitos sétányon és annak környékén találtunk lakásokat, a kérdés az, hogy mennyire biztonságos ez a környék és a közlekedés? Pl. A 23-as busz?

Figyelt kérdés

#közbiztonság #Pesterzsébet #pázsitos sétány
2016. ápr. 28. 23:03
 1/2 anonim válasza:

Én is akartam venni egy lakást ott, de lemondtam róla.

Nagyon régi, lelakott, elhanyagolt panel lakások vannak ott, én konkrétan csótányokat láttam a lépcsőházban, és a lakás wc-ben is. A lift és a ház homlokzata agyonfirkált volt. Közös képviselő is beszámolt néhány kellemetlen történetről. Sok a roma a környéken, és a csöves alkoholisták is Gubacsi út - Határ út kereszteződésben mászkálnak. Közlekedés viszont jó, több villamos és busz is megy ott.

2016. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült valahol máshol lakást vásárolnod? Már kifogytunk az ötletekből, hogy milyen környéken kellene keresgélni, ami rendezett, a közlekedés is jó és meg is tudjuk fizetni. Sajnos ez a három faktor együtt elég ritka.
2016. máj. 6. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!