Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten melyik a legbiztons...

Budapesten melyik a legbiztonságosabb és legszebb kerület?

Figyelt kérdés

Vidéki, fiatal házaspár szeretne felköltözni egy 3 éves kisgyerekkel a fővárosba.

Mivel nincsenek rokonaim arrafelé, így nem nagyon tudok döntést hozni.

Szeretnénk ott vásárolni egy kisebb felújított családi házat.

Olyan környéket szeretnék választani ami biztonságos, mivel nagyon féltjük a kisfiunkat..

De ugyanakkor ilyen modern, környékre gondoltunk, ahol azért vannak boltok, kávézók vagy éttermek.

Fő a biztonság, hallottam hogy a nyolcadik,a hatodik és a kilencedik elég veszélyes..

A válaszokat köszönöm előre is,..

Ui. azért ne legyen annyira messze a belvárotól ez a környék, de ne is olyan közel

:)



2016. máj. 4. 18:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy hogy ezt leirtad, de a lenyeget kihagytad: mennyi penzetek van minderre? Csaladi hazat irsz, szoval gondolom kertes haz kell.


Kicsit definialhatnad a "kozel" es "tavol" kifejezeseket is, kinek mi, ugye. Autoval 15-20 perc a belvaros, az mar messze van?


A hatodik kerulettel semmi baj, de egy darab kert nincs az egeszben.


Mindenkeppen Budan nezelodnek, masodik, illetve tizenkettedik keruletekben elso korben. Itt nagy a nyugalom.

2016. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Káposztásmegyer, homoktövis lakópark..
2016. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Autóval 15-20 perc az még beleférne.

Max 15 millió.

Hát igen, én olyanokat halottam hogy a budai kerületek és a délebbi 17-18 kerületek a biztonságosak.

:)

2016. máj. 4. 18:44
 4/34 anonim válasza:
A szélső kerületek biztonságosak és általában szépek amiknek már szinte vidéki feelingjük van, például XXII.kerület, XI.ker szélső része, a belváros az ami inkább veszélyesebb. Esetleg ami még közel van Budapesthez az Budaörs, eléggé elit hely, úgytudom még a buszon való közlekedés is ingyen van.
2016. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Csillagfeny, 15 millioert elfogadhato meretu es allapotu lakast sem kapsz Budan, nem hogy felujitott csaladi hazat:) Az ures telkek kezdodnek ennyinel...


Egy olyan lakopark ahova a lakokon kivul nem engednek be mast az meg nyilvan biztonsagos barhol, de szerintem a kerdes nem erre vonatkozott.


Menj fel az ingatlan.com-ra, es nezd meg hogy 15 millioert mit kapsz, es hol.

2016. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%
16., 17. kerület legtöbb része is jó ilyen szempontból, utóbbi még árban sem olyan vészes. Bolt, kávézó és étterem már kérdéses, nem koncentrálódnak nagy tömegekben, de találni olyan környéket, ahol van több is egymás mellett.
2016. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Értem.

De melyek azok a kerületek amelyek veszélyesek, és

melyek azok amelyikben nincs lehetőség zöld környezetre?

Ezeket légyszives soroljátok fel.

2016. máj. 4. 18:56
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hozzátennék, hogy a 15-20 perc autóval nagyon relatív fogalom. Nekem 4 kilométer volt, hogy háromnegyed óráig tartott (araszoló sorok, lezárt vasúti átjáró), vasárnap késő este pedig ennyi idő alatt át lehet szelni az egész fővárost.

Ha reggeli csúcsforgalomban 15-20 perc alatt kell a belváros, akkor csak annak szélén lehet nézelődni.

2016. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nincs "veszélyes kerület" - sok kerületnek vannak kerülendő részei. A legtöbb ilyen a 8., 7., 21. (Csepel), 10., 15. kerületben van.


Nagyon sok segítséget nyújt a bűnügyi térkép, érdemes rajta nézelődni (akár különböző bűncselekményekre szűrve is, pl. személy elleni erőszak, autólopás, betörés):

[link]

[link]

2016. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted melyik lenne a legideálisabb választás számunkra? :)

A közelség a belvároshoz nem a legfontosabb.

2016. máj. 4. 19:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!