Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen környék Pesterzsébeten...

Chris88 kérdése:

Milyen környék Pesterzsébeten a Nagysándor József utca? Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Lakásvásárlás előtt állok, és ott találtam egy szimpatikus ingatlant. Érdekelne azok véleménye akik ISMERIK a környéket és nem csak sztereotípiáik vannak a 20. kerületről. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!

2016. júl. 10. 12:59
 1/4 anonim válasza:
Melyik resze?
2016. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 100-as házszám körüli rész.
2016. júl. 19. 11:15
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem éppen a legjobb. Vannak rosszabb környékek a kerületben, de az általad kérdezett részen is előfordulnak hangoskodó és csoportokban vonuló cigányhordák napközben. Este nem tudom milyen, 9-10 után sose jártam még arra.
2016. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenféle ember előfordul az 5., 6., de még a 2. kerületben is, szerintem. Szóval válaszod engem megnyugtatott. :-)
2016. júl. 28. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!