Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeged - Makkosháza! Kerülendő...

Szeged - Makkosháza! Kerülendő helyei?

Figyelt kérdés

Vannak ilyenek egyáltalán?


És a Gyöngyvirág, Ortutay, Hont Ferenc, Juharfás, Gát utcák környéke milyen? Nyugis, biztonságos?



2016. nov. 18. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Született szegediként azt kell mondjam,hogy kevés hely van amit kerülnöd kellene. Szegeden nincs gettó. A cserepes sor környéke cigánylakta terület,azt és a Mars teret este nem szeretem,de ettől eltekintve minden oké arra.
2016. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jajj, de jó, hogy írt végre valaki! Köszönöm a válaszod! :)

Bár sajna eladták az ott kinézett lakást, szóval másfelé terelődtem azóta.

Szilléri sugárút milyen szerinted? Az alapján, hogy Felsővárosban van, viszonylag nagy reményeket fűzök hozzá. Nem veszélyes pl. éjjel a belvárosból lányként egyedül vagy max. másod-harmadmagammal együtt hazasétálni?

2016. dec. 13. 00:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilléri sgt-nak nagyon jó a közlekedése,van hambizó is és Újszeged is közel van. Jó lehet. Van pár kis kocsma, és sok szegényebb család él a panelokban,de ettől eltekintve sem mondanám veszélyesnek! Szerintem jó választás. A parkolás lehet szívás,ha van autód,mert kevés a parkolóhely
2016. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint én: a belváros azért gyalog messze van,de a trolivégállomás az ott van a szilléri sgt legvégén és van késői meg nagyon korai troli, plusz belvárosból a taxi kb 3000 oda.
2016. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szegényebb családok alatt remélem nem kisebbségiekre gondolsz, mert annak annyira nem biztos, hogy örülnék, legalábbis ha balhésak/hangosak, és sajna általában azok. ..

Google Maps szerint a belváros 20 perc. Nekem az nem sok, most egy másik városban pont a duplájára lakom az itteni belvárostól, és még az is tűrhető szerintem, csak az a kérdés, hogy biztonságos-e.

2016. dec. 13. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden alig van hely,ami nem biztonságos. Ezen nem agyalnék. Cigányok vannak mindenhol,a szillérin sincs kevesebb,mint máshol. Én vennék ott lakást.

De ami belváros közeli,nyugis és jó hely az alsóváros,én ott vennék szegeden belül legszívesebben lakást vagy a kálvária sgt környékén.

2016. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni ott lakást, bár ha van még egy kis pénz, akkor én nem ott vennék. Egyhangú paneldzsungel, sok a hosszú szalagház, ahol azért lehetnek meglepetések. Szerintem vannak sokkal jobb helyek Szegeden.
2016. dec. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül a Szilléri mellett döntöttünk. Nem itt szeretném leélni az életemet, csak pár évre kell, aztán remélhetőleg tudok feljebb lépni.

Egyébként nem szalagház, és nem is azok mellett van, szóval az utcának azon a részén szerintem nem sokat fogok járni.

Alsóváros nekem is tetszett volna nagyon, de nem találtam arrafelé sok eladó lakást, vagy lehet csak ebben az árkategóriában nem volt.

Még így utolsó kérdésnek azért megkérdezném az utolsó válaszolót, hogy ő hol venne akkor lakást Szegeden, ami jobb hely? Igaz, most már nekem nem aktuális, de majd a jövőben...

2016. dec. 29. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!