Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenben hol érdemes...

Debrecenben hol érdemes lakást vásárolni?

Figyelt kérdés
Az orvosi egyetemre fogok járni szeptembertől, és lakást szeretnék vásárolni Debrecenbe. Sajnos a várost nem ismerem, így azt sem milyen környéken lenne a legjobb ingatlant venni. Eddig Újkertben gondolkozok leginkább, arról jókat olvastam, tömegközlekedés és környék szempontjából is, viszont drágábbak is valamivel az ingatlanok ott. Olyan környék érdekel mindenképp, ami nyugodt, és közel van a sulihoz, illetve fontos a jó tömegközlekedés is.

2016. dec. 1. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad,hogy mennyiért szeretnél venni?Tégla vagy panel?Hány négyzetméteres.

Ha jó környéken szeretnél venni, akkor tudom ajánlani a Sestakertet,illetve ha fontos a nyugodt környék,akkor a Hadházi út.

2016. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
A Simonyi úton jár a villamos, és az egyetemnél van megállója több is, ezért vagy a Simonyin vagy a Simonyiból nyíló valamelyik kis utcában keress lakást. Az biztos hogy ott elég drágák a lakások mert közel az egyetem és jó a közlekedés. Ahogy távolodsz az egyetemtől úgy lesznek egyre olcsóbbak a lakás árak mert Debrecen igen nagy város és az egyetemre bejutás az egy távoli pontról igen idő igényes, ezért drágák az egyetemhez közeli lakások.
2016. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
10-15millioba gondolkozunk es ketszobasat. Ezekkel a kriteriumokkal eleg sok ajanlat van, csak nemtudom melyik kornyek lenne a legjobb.
2016. dec. 1. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező! elolvastad amit a Simonyi útról írtam?
2016. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen olvastam, viszont ott kozel nincs annyi ajanlat mint pl Ujkertben. Ujkertet egyebkent milyen helynek gondoljatok? En eddig az olvasottakbol, beszelgetesekbol azon vagyok hogy ott veszek lakast. Ott is jo a tkozlekedes illetve arak teren se tul durva. Illetve nincs is messze az egyetemtol. Egyebkent inkabb panelt keresek.
2016. dec. 1. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

A Simonyi út a klasszikus Nagyerdőhöz tartozik 15 millióért nem vesz ott lakást.Ott 27 milliótól kezdődnek az árak.

Az újkert igazi betondzsungel,ha nincs ezzel problémád,akkor jó választás.Bár nekem kizáró ok volt.Panel = drága fűtés,vékony falak,amin áthallatszódik sok minden.

Én 2 hónapja vettem lakást,így viszonylag képben vagyok.Én a Hadházi út-at javasoltam neked,egy 50 négyzetméteres tégla lakást,ha szerencséd van,akkor ki tudsz fogni ilyet,de folyamatosan kell figyelni.

Sok ismerősöm van,akik az orvosira járnak,itt vettek lakást.Szerintem az egyik legélhetőbb rész Debrecenben.

2016. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, es szerinted erdemesebb ingatlanossal venni, vagy magamnak inkabb csak nezegessem jofogason? En az itthon centrumosokat mar felkerestem de elso korbe nem kaptam olyan ajanlatokat amitol leesett volna az allam. Egyebkent az h betonjungel az nem fog meghatni, nem olyan kornyekrol koltozok hogy hatalmas igenyeim lennenek, borsodi vagyok :D. Tegla-panel osszehasonlitasban meg teljesen tudatlan vagyok, vilag eletemben csaladi hazban eltem.
2016. dec. 2. 10:36
 8/9 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon érdekes, egyáltalán nem találom drágábbnak a téglalakásokat, mint a panelokat, ahogy nézem
2016. dec. 2. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Akinek még aktuális lehet:


A Tócóvölgy is egész jó kis hely. Nem az a kádárpanel hatása van. A tömegközlekedés is kiváló.

2018. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!