Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdekelne, hogy MISKOLCON,...

Érdekelne, hogy MISKOLCON, Gesztenyés, Szentgyörgy, Áfonyás, Sályi István utca MILYEN KÖRNYÉK?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ne az Avasra menj,onnan mindenki menekül! Bár nem hiszem,hogy veszélyesebb mint máshol! Kicsit felfújják ezt,de a Győri kapuban vagy Diósgyőrben is kapsz annyiért lakást! Akár albi,akár sajátban gondolkodol!
2016. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Keresztanyám és nagynéném is több mint 10 éve az Avason lakik (Áfonyáson laktak/laknak(?)). Persze, van egy-két "testvér" a környéken, de amúgy elviselhető. Én nem sokszor járok ki hozzájuk (Erdélyben lakom), évente/kétévente, de akkor több mint egy hétig. És nincs semmi különös. Nem hallottam még soha tőlük, hogy elköltöznének, vagy ilyesmi, pedig megtehetnék.. Úgyhogy szerintem nem nagy szám, nem kell félni. :)
2017. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok ezzel én is, mint az előző, én sem miskolci vagyok, de egy rokonom ott él, Miskolcon, az Avason és semmi gond nincs az Avassal.

Ez az, hogy a Győri kapu at egyik legrosszabb, főleg a déli része, a Békeszálló szegény sorban élő kisebbségi lakossága és a Vászonfehérítő, az ott lakó lecsúszott rossz indulatú aljas magyarok miatt. Hasonló rosszakat lehet elmondani a Seztgyörgy, Áfonyás, Kassai utcák környékeiről is, buta tahó magyarok miatt, még a kisebbségiekkel se volt annyi attrocitásom, mint velük.

2017. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!