Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanos mutatta meg a...

Ingatlanos mutatta meg a lakást, elmondta hogy a minimum ár,400eFt-al van alatta amennyiért hirdetik. A tulaj állítólag külföldön él, az ingatlanos közvetít. Szerintetek van értelme, realitása ha olyan ajánlatot teszek ami a minimum ár alatt van?

Figyelt kérdés
Kokrétan 16,2 a hirdetési ár,15,8-ért megvehető, én 15,5-öt ajánlanék. A lakás Pesten külső de jó környéken van, viszont átlagos állapotú, kell rá költeni még kb 1-1,2MFt-ot. Ja és még csak 1 hete hirdetik.

#ingatlan #adás vétel alku
2017. jan. 17. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit ajánlasz, amennyit akarsz. Legfeljebb elutasítanak.
2017. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

" A tulaj állítólag külföldön él, "


Én azért óvatos lennék.

2017. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es, én sem hiszem el teljesen, kicsit olyan legenda szagú volt ahogyan előadta. De lehet igaz is.
2017. jan. 17. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen manapság olyan ritka hogy valaki külföldön dolgozik.
2017. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

OFF: Jó nagy görény az ingatlanos, hogy elárulta a minimál árat.

ON: Ajánlj, amennyit akarsz, legföljebb azt mondja a tulaj, hogy kevés. Akkor ajánlasz majd többet.

2017. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nővérem úgy vett lakást, hogy a tulaj külföldön él. Nem tudom, mi ebben a furcsa. Ingatlanoson keresztül természetesen. Szóval én elképzelhetőnek tartom.


Ajánlj alá. Ha van akkor görény az ingatlanos, hogy elmondja a minimum árat, akkor az is lehet, hogy hazudott és az 15.5 is belefér...

2017. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Ajánlj kevesebbet, aztán ha elutasítják valamivel többet, ezt az ember mindig meggondolja, pszichológia.

Ha odamegyek hozzád hogy adsz-e ezer Ft-ot húzod a szád, de ha azt mondom "oké, akkor 500-at?" ilyenkor a legtöbben szívesebben adnak mert ez máris olyan mintha 2 opciója lenne és persze hogy a jobbat választja.

2017. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acelsziv ***** válasza:
Minimál ár... Mi anno a 10,9- re tartott lakást 10,1 -ért vettük meg. Úgy, hogy 9,5 -öt ajánlottam érte és a tulaj először egy fillért nem akart engedni. Szóval ennyit a minimál árról. Tedd meg az ajánlatodat és vagy elfogadja vagy nem.
2018. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kösz a választ. Azóta már vettem lakást nem ezt hanem egy jobb állapotút. Ennél az volt a baj, hogy a legfelsőn a negyediken volt egy lift nélküli házban.
2018. nov. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!