Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Most hogy egy panelt ugyananny...

Most hogy egy panelt ugyanannyiért lehet kiadi mint egy teglát de az ára a tégla fele érdemes venni kiadára ha hosszutavu befektetesben gondolkodom?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 22:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Gondolok itt arra hogy 10 év mülva mi van ha lemegy a panel ára?
2017. jan. 22. 22:21
 2/4 xswerdy ***** válasza:

ez a kérdés 3 éve lett volna releváns. Akkor volt az, hogy majdnem annyiért ki lehetett adni, miközben az ára jóval kevesebb volt.


De időközben nagyon megdrágultak a panelek, éppen azért, mert az elmúlt pár évben sokan kiadásra kerestek lakást, és látták, hogy a panel hozama jobb.


Szóval szerintem a mostani panel árak mellett nem érdemes venni befektetésnek.

2017. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most konkrétan ugyanannyiért lehet kiadni régebben még voltak különbségek. Van egy ismimi akinek 5 panelja ennek az ára 2 ugyanakkora téglának felel meg. És ugyanúgy 120 ért adja ki mint én.

Egyébként ő akkoriban vette mint mikor írod.tehát azóta az értékük is megnőtt de vajon 10 év mülva is tartja magát?

Szerinte el fog tűnni adásvételnél is az árkülönbség a panelek és téglák közt. Vajon igaza lesz? Azzal indokolja hogy az üj építésüek java is betonból van csak nem panelnek csúfolják.. Hát nem tudom most van 30 millióm amiből kijönne 2 panel vagy 1 tégla. Nehez döntés. De annyira nincsenek kamatok hogy valamibe tenni kell

2017. jan. 23. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Hosszú távon valószínűleg növekedni fog a lakások ára. Szóval ha hosszú távra tervezel akkor érdemes lehet megvenni.

De ha mondjuk 3 év múlva eladnád, akkor nem.

2017. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!