Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen a VIII kerület rosszabb...

Milyen a VIII kerület rosszabb részein élni?

Figyelt kérdés
Aki pl nem roma származásu annak milyen az élete ott? Lehet ott élni magyarként?
2017. febr. 4. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Melyik utcára gondolsz konkrétan? A rosszabb környékek között is vannak különbségek.

Úgy vettem észre, hogy a szomszédi viszonnyal itt annyira nincsenek gondok, inkább ahhoz szokj hozzá, ha ilyen helyen veszel lakást, hogy a gangon valószínűleg igen sokat fognak kint lógni, ha jön a família, akkor meg aztán pláne.

De az atrocitás szerencsére ritka, mondjuk a Diószeghynek vannak olyan részei, amik gázosabbak (ott sem az egész, inkább az eleje, a túlvégen van pl. újépítésű társasház), meg annak egy-két mellékutcája. Tömőnek, Práternek vannak még rosszabb részei, így hirtelen ezek ugrottak be, amire azt mondom, hogy biztos nem mennék oda.


Én évekig dolgoztam és éltem a kerületben (a rosszabbik részen), személy szerint soha nem ért atrocitás. Oké, nem mondom, hajlani kettőkor nem mindig szívesen sétálnék végig a Népszínház utcán, de nem akkora gettó, mint ami a híre. Drogtanyák és egyebek egy-két házban vannak csak, de őszintén, azokról már ránézésre megmondod, hogy bemész, és pl. nem jó érzéssel sétálsz fel egyedül a lépcsőházban - de nyilván ilyen helyen nem fogsz lakást venni.

2017. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!