Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes Dunakeszin házat...

Hol érdemes Dunakeszin házat venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Dunakeszin keresünk hàzat, és jól jönne némi segítség melyik részén érdemes keresgélni.



Ami fontos lenne, hogy legyen a közelben bolt, óvoda, iskola, vonat vagy busz Bp-re. Van autónk de szeretnénk olyan helyet találni ahol nem csak kocsival lehet eljutni A-ból B-be.



Néztünk már a neten több új építésű ikerházat a Tóváros és a Toldi-dombliget lakóparkban, érdekelne hogy ezek mennyire zsúfoltak? Nagyon belehet látni a másik kertjére pl?



Bármilyen infót szívesen fogadok! :)


2017. febr. 21. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Te környéket akarsz venni (jót), vagy házat?

Én a vasút Dunától távolabbi oldalán venném célba a viszonylag állomás közeli ingatlanokat, és inkább egy régebbi építésű jó állapotút, mint lakóparki csodát. A helyi busz ingyenes helyi lakosként, így annak a megállóhelyeit is észben tartanám, már, ha több megfelelő ingatlan közül kellene választani.

Autóval a ki-/bevezető (M2, 2-es, Verseny út, Repülőtéri út) utak reggel 7, illetve du. fél 4 környékétől elkezdenek behalni, érdemes kipróbálni, hogy legyen képed róla, nagyon bosszantó tud lenni. Bp. szerintem vonattal a legjobb, zónázó gyártelepről érhető el (gyorsított), a személy mindenhol.

2017. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! A vonatközeli nekem is szimpatikusabb. Jobban szeretnénk önálló hàzat mint ezekben a lakóparkokban lévő iker meg sorhàzakat de àrban egyelőre csak ilyeneket talaltunk :( A jó elhelyezkedès fontos lenne,a hàz meg ne legyen felújítandó, egy fürdő vagy konyha újítás még belefér de kisgyerekkel nem kezdenénk nagy átalakításba.
2017. febr. 21. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a rév környéke a legjobb, a vasúton túl már minden nagyon messze van... Lakóparkba ne menjetek, porosak, sivárak.
2017. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Horányi révnél, homokdombokon nagyok sok régebbi családi házat találsz. Gát nincs, de azokat nem éri el az árvíz. Van olyan busz, amelyik lemegy oda, a többi a 2-es úton jár, de nincs messze. Vannak boltok, Tesco is.
2017. febr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!