Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki nem vette igénybe ingatlan...

Aki nem vette igénybe ingatlanközvetítő segítségét, az hogyan tudta eladni az ingatlanját, hol hirdette, mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Nem fővárosi, hanem egy megyeszékhelyen lévő ingatlanról van szó, és nem találok megfelelő fórumot, ahol sokan olvasnák a hirdetést.
2017. márc. 5. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén megyeszékhely, jó helyen lévő téglalakás. 3 hét alatt eladtam. Két helyre tettem fel. Ingatlan.com és a Jófogás.

Jó fotók kellenek, tiszta, rendezett lakás és alaprajz.

2017. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. És fizetős hirdetés volt, vagy csak az alap?
2017. márc. 5. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Mindkettő fizetős, fotót anélkül nem tudsz feltenni, fotó nélkül pedig senki nem nézi meg.
2017. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 egySanyi ***** válasza:
100%
Erre a kettőre pont fel lehet tenni fotót fizetés nélkül is.
2017. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jofogas.hu ott csak a csórók álmodozása... hirdetem énis ott, de semmi kapás.. kiteszek egy táblát, az a leghatásosabb...
2017. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!