Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tulajdonostól szeretnék...

Tulajdonostól szeretnék óbudán lakást vásárolni, milyen hirdetőoldalakat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb. semelyiket, ha te specifikusan tulajdonostol akarod venni. Ez sajnos az a helyzet, amikor nem te dontod el kitol veszed a lakast.


ingatlan.com, jofogas, kb. ennyi valasztasi lehetoseged van.

2017. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben a tulajdonos meghirdeti a lakását.

Egyből ráröpülnek az ingatlanosok, és addig dumálják a fejét, míg megunja, és rájuk bízza.

Tudom, hirdettem már.

Én ellen tudtam állni, de sokan nem.

2017. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Mi is most adtunk el saját magunk által lakást Óbudán. Milyet keresel?

Iratkozz fel az ingatlan.com hirdetésfigyelöjére, igy emailben értesülsz,ha új ingatlan kerül fel az általad keresett kategóriában. Érdemes figyelni,mert először tulajdonosok kezdenek hirdetni,majd az ingatlanosok a hirdetésfigyelöt figyelve elkezdenek telefonálni és felkínálják szolgáltatásukat és megjelenik egy egy ingatlan 1 millával drágábban...

2017. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a tulajdonostól fogsz lakást venni. Mástól nem is tudsz!
2017. márc. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos infókat.
2017. márc. 16. 11:56
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Én a [link] oldalt ajánlom.

Itt nagyon sok hirdetést találsz, mert ez az oldal más magyar web-oldalakról gyüjti a hirdetéseket.

2017. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!