Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Társasházi lakásnál mire kell...

Társasházi lakásnál mire kell figyelni? Az eladótól kérjem el a közös képviselő elérhetőségét és beszéljek vele? Plusz a gáz villany stb számlákat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a közös költség tartozásra figyelj, azt állítólag behajthatja rajtad a közös képv.

Ne kérdezd hogy miért, én sem értem, de engem paráztatott a közöskép, hogy ha van tartozás, azt az új tulaj fizeti.

Viszont a többi közmű tartozáshoz semmi közöd, azt majd behajtják az előző tulajon, ha tudják.

Nekem volt, hogy miután megvettem egy lakást, másnap kikapcsolták az áramot tartozás miatt, de miután átirattam a nevemre , ingyen visszakötötték.

2017. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A közös képviselővel mindenképp beszélj, milyen a közösség, mennyi pénze van a háznak, törődnek-e a közös területek felújításával, stb. Sokat számít.
2017. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!