Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti hol élnétek szívesebben?

Ti hol élnétek szívesebben?

Figyelt kérdés

- Csepel, déli lakóközpont (Pláza és HÉV-végállomás környéke, Kossuth Lajos utca)

- Újpalota (Vásárcsarnok környéke/Zsókavár utca; 14-15 emeletesek)


Minden tapasztalat, vélemény jöhet! A HÉV vagy a 7E a jobb belvárosi közlekedési eszköz, etnikai csoportok, ár/érték arány, és panoráma 10. vagy magasabb emeleti lakás esetén. Más szempontokat is írhattok.


Előre is köszi a válaszokat!



2017. márc. 25. 13:08
 1/3 anonim válasza:
50%
Én Santos-ban.
2017. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Újpalotával kapcsolatban nincsenek tapasztalataim, de Csepel teljesen jó környék. Legalább is semmivel sem rosszabb a budapesti átlagnál. A Pláza / HÉV végállomás környéke nagyon forgalmas, ebből a szembpontból nem túl nyugodt lakókörnyezet, de legalább minden (bolt, orvos, közlekedési megállók stb.) van a közelben. A HÉV 10 perc alatt bent van a Boráros téren, ahonnan villamossal gyorsan elérhető a belváros. A kötöttpályás közlekedés mindig biztosabb, mint a busz. :)


Etnikum van, de nem vészes. Én négy éve élek Csepelen, a házunkban a folyosón én vagyok az egyetlen "vérmagyar", de soha semmiféle összetűzésem nem volt a szomszédokkal. A nagyrészük keményen dolgozik a megélhetéséért.


A 10 emeleti lakást csak abban az esetben ajánlom, ha van légkondi, anélkül nyáron a panelban meg lehet dögleni. A Plázától leginkább a csepeli gyártelepre nyílik kilátás. Ja, és ha van légkondi, akkor nézessétek át a lakás elektromos hálózatát, mert a panelban a vezetékek nem biztos, hogy elbírják a nagy fogyasztású eszközöket, lehet, hogy felújításra lesz szükség!

2017. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő közlekedése rendkívül jó, szemben pl Békásmegyerrel, vagy Óbudával. A 7E nagyon sűrűn jár. A H7 hév meg nagyon gyors. Valamint ott van a többi magy busz 7, 8E, 133E ezekkel minden elérhető, nagyon sűrűn járnak.

Én Újpalotát választanám, a csarnok közelsége is előnyös, valamint nagyon sok BKK járat indul onnan. Kényelmesen elérhető Újpest (96,196), Káposztásmegyer (196), Békás (296), Zugló (69, 133E, 7, 8E) valamint a Keleti pu., az M1/M3/M2/M4. És még sorolhatnám. Valamint számtalan további járat a kertvároson át. Gyakorlatilag akárhol dolgozol Újpalotáról könnyen eljuthatsz oda.

Ezeken kívül még Káposztásmegyert tudom ajánlani!

2017. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!