Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vidéken mennyi ideig tarthat...

Vidéken mennyi ideig tarthat kb. egy lakást találni, ami megfelel az igényeinknek?

Figyelt kérdés

Egyelőre úgy tűnik, hogy 3 hónap alatt átnéztük az összes ajánlatot és ami megfelelhetett volna, azt meg is néztük élőben, de egyik sem volt az igazi.

Illetve az egyik igen, de arról lecsúsztunk.

Most így stagnálás van, nem tudom van-e esély arra, hogy még idén költözhetünk...


Megyeszékhelyről van szó egyébként, de vagy a környék, vagy az ár, vagy a méret nem stimmel. Nem igazán látunk ebben kompromisszum lehetőséget, mert mind eléggé szélsőségesen drága, vagy rossz környék vagy nagyon kicsi.



2017. márc. 29. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen arányban állnak az elvárások és a fizetőképesség egymással.
2017. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elsőre rátalálsz arra,amit majd megveszel ,akkor ehhez percek kellenek .Ha nagyon sokadik lesz az áhitott lakás,akkor nagyon sok időt áldoztál rá .
2017. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, még csak március van, nyáron van fő szezon, és év végéig mennek az adásvételek. Fog még kerülni olyan lakás, amit nem láttál.
2017. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Megmondom neked, ha előtte te megmondod nekem, hogy


Vidéken mennyi ideig tarthat kb. egy férfit találni, ami megfelel az igényeimnek?


Tudsz válaszolni, úgy, hogy semmit nem tudsz rólam és az igényeimről?

Konkrét formában totál megválaszolhatatlan a kérdésed!

2017. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Használt lakás mindig kompromisszumokkal jár... én saját tapasztalatból az olcsóbbat venném és utólag rákölteni.
2017. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehet hülyén fogalmaztam meg, de a 3as ráérzett mégis.

Az a bajom hogy már nincs olyan amit nem láttunk, nem töltenek fel újakat. Nyilván ha leírnám hogy 45-60nm 2+1 szobás max 11 milliós lakást szeretnék, akkor se tudtok nekem pontos választ adni. Nem is ezt vártam. Bocs.

2017. márc. 30. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
A lakáskeresés idegölő :( én másfél évig néztem, kerestem, volt egy pont, amikor azt mondtam elég már, úgysem lesz olyan, amilyet keresek. Aztán lett :) november elején hirdették meg, megnéztem és voilá :) tavasztól beindul a piac, legyél kitartó, mert ésszerű kompromisszum ok, de ingatlant nem veszünk gyorsan mert muszáj, abból nem sül ki semmi jó!
2017. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát megyszékhelyen ekkora lakást, ennyiért, csodaszámba menne találni.
2017. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!