Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Házvásárlás előtt illik...

Házvásárlás előtt illik megkérdezni a tulajt hogy halt-e már meg idős személy az ingatlanban?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne, miért illene? És mi köze ennek a párkapcsolathoz?
2017. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
44%
Engem is érdekel a kérdés. :)
2017. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Miért? Ha halt meg benne valaki akkor mi van? Ugyanolyan ház attól még.
2017. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

NEM, nem illik megkérdezni. A tulajdonos meg joggal nem válaszol ilyen hülye kérdésre.


HA neked enyire fontos lenne, hogy a házban, amiben élni akarsz, még nem halt volna meg senki, akkor te megad építteted meg magadnak.

2017. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Meg lehet kerdezni,es altalaban oszinten el is szoktak mondani,ugyanis vannak emberek,akiket ez nem foglalkoztat,nem ettol teszik fuggove a haz/lakas vasarlast.
2017. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom miért kell leoltani a kérdezőt. Akit rossz érzéssel tölt el a tudat hogy valaki meghalt ott szerintem semmibe se fáj megkérdezni a tulajt és nem elítélendő.

Nővéremék is olyan lakásba laknak ahol egy csávó öngyilkos lett a kádban,felvan szentelve meg minden de én éjszakára soha nem mertem ott maradni. Lelehet pontozni én ezt gondolom.

2017. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
A kérdező félelme nem alaptalan, főleg öngyilkosok tudnak nyomot hagyni egy helyen. De egy általános tértisztítás semmiképp nem árt beköltözéskor, az megoldja a problémát és nem kell kérdezősködni. Lehet, hogy voltak korábbi ügyek is, amiről ők sem tudnak.
2017. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez a kérdés a párkapcsolatokban kezdte, átkerült az ingatlanba, de legjobb helye az ezotériában lenne.
2017. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

'tertisztitas'... edesjoistenem. Mivel tisztitasz teret, suhogtatod egy kicsit a macskamajjal bekent szonyegporolodat?


Kerdezo: a kerdes babona, buta es tanulatlan emberre utal, semmi kozod nincs ahhoz hogy kinek kije halt meg abban a hazban. Ha ennyire aggodsz az 'arto szellemek' miatt, epittess sajat hazat. Es kulonben is, mi van, ha a mostani tulaj nem tud rola, de korabban 7 oreg koldus akasztotta fel magat a padlason?

2017. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne légy babonás! Ha halt is meg valaki, az nem fog visszajárni kísérteni! A mi házunkban is felakasztot5ta magát valaki, de 30 éve egyszer sem kísértett.
2017. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!