Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek Pomáz vagy Szenten...

Szerintetek Pomáz vagy Szentendre lenne jobb állandó lakhelynek?

Figyelt kérdés
Sajnos egyiket sem ismerem lakosok, közlekedés, szórakozás, óvoda, bölcsi szempontból.

2017. ápr. 27. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Pomáz: van egy jókora nem napon barnultak telepe, de van lakóparkja és jobb részei is. Attól függ, hol van ház.

Szentendre: túlzsúfolt, állandó a torlódás a 11-es úton, se Izbégnek, se a Pismánynak (Szentendre Rózsadombja) nincsenek se boltjai, se normális közlekedése. Sok a gond, hegyvidéki meredek utak állapota rossz, csatorna van. Gyere kijjebb, nézd meg Leányfalut vagy Tahit, ezerszer jobbak. Leányfalunak komoly kulturális múltja van, Faluház, múzeum, könyvtár, orvosi rendelő, boltok, benzinkút, iskola, óvoda, önkormányzati tulajdonú strand stb. minden van. Gyönyörű a Dunapart, lehet lent is házat találni, de a hegyoldalakon is van víz, villany, gáz, csatorna, vezetékes telefon, net. Télen is gondoskodnak arról, hogy le lehessen jönni kocsival is. Busz félóránként jár, de mert a 11-es útnak nincs terelőútja, ha ez beáll (rendszerint Szentendrén), akkor dugók vannak. Kiemelt üdülőkörzet, van helyi adó (de nem vészesen sok), tiszta, rendezett, és erre mindenki vigyáz. Nézz körül, lent vannak a kisebb, olcsóbb házak, fent a paloták. Nagyon sok ház panorámás telken áll. A Duna mellett a hegyi kirándulások is könnyen elérhetők.

2017. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pomáz, Orlovác utca környéke érdekelne. Ott is kétes alakok vannak?
2017. ápr. 27. 13:29
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Az messze van mindentől, oda kocsi kell. Nincs bolt, nincs busz, semmi sincs, mellette van a félig-meddig földdel lefedett szeméttelep, a betöltött mocsár meg alatta, abba is építettek házakat. A püspökmajori úton át lehet menni Szentendrére, a lakótelepre.Az Orlovác utca felett ott magasodik a Kőhegy. A táj szép, csak több a hétvégi telek, mint az állandóan lakott ház.
2017. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ja és állandóan ugatnak a Kutyamenhely állatai, a közeli tanyákon is állatokat tartanak.
2017. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
én Szentendrán laktam.Azon kivül,hogy szép a táj ,semmi másért nem érte meg.Csak kocsival lehet közlekedni,a gyereket vinni-hozni kell mindenhonnét,sokszor csak én voltam otthon az egész utcában,hiába volt riasztó,féltem.Boltba is kocsival,ha csak egy dolog kell ,akkor is.Rossz a tömegközlekedés is.Én nem szerettem ott lakni,Pomázról nem sok jót hallottam.Hétvégén kijárnak az emberek a nyaralóikba,ott aztán kiélik magukat,azt gondolják,hogy ott lehet,állandó bulik hétvégén,orditó zene,ilyesmik.Én nem költöznék vissza.
2017. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Leányfalu és Szentendre határa (Papszigettől felfelé) már jó, különösen a hegyoldali része, ahová nem jut el a Duna. De csak a 11-es közelében, már boltok is vannak, félóránként járnak a buszok. Minden ház a telek felső végébe épült, sok a fa, sövény, nem zajosak. Nincs állandó bulizás, csend és nyugalom.
2017. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket, válaszokat :) Sokat segítettetek!
2017. ápr. 28. 12:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egész Dunakanyarban jellemző, hogy akár hétvégi házakról van szó, akár kisebb családi házakról vagy luxus palotákról, mindegyikbe bele van építve a biztonsági rendszer. És szerződésük van a tulajdonosoknak valamelyik biztonsági céggel. Vagyis nem muszáj félni, legfeljebb lomtalanítás idején bukkannak fel bizonyos alakok.
2017. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!