Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Költözünk Magyarországra!...

Költözünk Magyarországra! Szerintetek hová költözzünk?

Figyelt kérdés

Mi Szegeden, Debrecenen, és Pécsen gondolkoztunk hogy költözzünk.


Az érdekel hogy hol van munkalehetőség, legyeb szép város(kulturális eseményekkel) és legyenwk fogadóak az emberek.


Ezwk közül melyiket ajánljátok? Bármilyen más helyet is ajánlhattok, viszont kérlek érvekkel csináljátok.


Köszönöm szépen előre is a válaszotokat!



2017. máj. 1. 08:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Ha mult héten te nyerted a hatos lotto telitalálatát,akkor tökmindegy.Ha munkábol akarsz megéllni,akkor a nyugati határszéle szerintem.De ne Kalocsa környéke!!!
2017. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
A "legyenek fogadóak az emberek" alatt mit értesz pontosan? Egyébként szerintem mindhárom város jó választás lehet.
2017. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Befogadóak gondolom. Nézz utána a munka lehetőségeknek meg a környéknek neten ebben a 3 városba. Nekem Debrecen nagyon tetszett amikor voltam de csak turistaként tapasztaltam meg a várost.
2017. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Először is milyen munka? Van szakmád? Ezeknek kell utána nézni. Vannak hiány szakmák is. A nyugati országrészben több a munkalehetőség, több a multi, a vállalkozás, jobbak a bérek.
2017. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Budapest 50-60 -70 kilóméteres körzete. Feltéve ha dolgozni is szeretnétek.
2017. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%

Mért nem írja le senki sem, hogy mi a munkája amikor olyan heleyet keres ahol muka lehetőség van....

Mindenhol van munka lehetőség.

Budapestiként csak budapestet és környékét tudom ajánlani.

Pl.: Gödöllő egy nagyon szép kis város. Kb 20 KM-re pesttől. 40-50 perc alatt tömegközlekedéssel be tudtok jutni a Pest belvárosába (Budapest perem vidékeiről is kb ennyi idő).


Nagyon szép, tele van parkokkal. Lakásos és kertesházak is vannak. Kevés bűnözés és szerintem az emberek "befogadóbbak mint a nagy városokban".


Nem tudom, mi a képzetségetek, de Budapesten és környékén bármilyen munkát tudtok találni.

2017. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettségetek van, miben dolgoztatok eddig, hány évesek vagytok, honnan jöttök. Ezek elég lényeges infók.
2017. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
35%
Én szegedre mennék
2017. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én angol tanár leszek hamarosan. A barátnőm is ezen gondolkodik de nem biztos. Erdélyből vagyunk mindketten. :)
2017. máj. 1. 17:04
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Angol tanárként Debrecen tökéletes az egyetem miatt.
2017. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!