Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire állja meg az helyét...

Mennyire állja meg az helyét ez az állítás?

Figyelt kérdés

"Ingatlanos csak olyat hirdet, amit nem lehet eladni".

Én azt látom, hogy vagy a drágákat hirdetik, amin nagyot kaszálhatnak, vagy rossz, lepukkant állapotú ingatlanokat, vagy jó állapotú ingatlanokat, de rossz helyen. Ezek valóban úgy tűnnek mint az eladhatatlan kategória. Gondolom itt is érvényes az a szabály, hogy mint egy kocsit, magánszemélytől vásárolva ha kétszer, akkor kereskedőtől vásárolva 4x kell megnézni.

Azt is észrevettem, hogy ha utca, vagy legalábbis környék felől érdeklődöm, heves reakciót vált, ki, három négy felkiáltójeles válaszokat, hogy ők csak személyesen mutatják meg és kész.

Ti ingatlanoson keresztül, vagy magánszemélytől vásároltátok a házatokat? (lakás is lehet, de mi nem azt akarunk venni)


2017. máj. 25. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ingatlanosnak nem érdeke eladhatatlant képviselni, így nem igaz.

Jó környéken levő lakásokra/házokra viszont ugranak. Lakásnál akkor is, ha erősen felújítandó.

2017. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek csak nincs ideje foglalkozni a lakáseladással. Érdeklődőkkel kontaktálni, egyeztetni, odarohangálni megmutatni. Megéri neki azt az X %-ot hogy nincs nyűg.
2017. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek az állítással egyet!

Gondolj már bele te is!

Hol érné meg az ingatlanosnak szinte reménytelen ügyekben telefonálgatni, rohangászni?

Én vásároltam ingatlanoson keresztül nagyon jó áron nyaralót és maximálisan elégedett vagyok vele.

2017. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ingatlanos azt hirdeti, amire megbízást tud kötni. Abból él, jutalékos a rendszer, nem lesz a maga ellensége, hogy csak eladhatatlan x.rokat vegyen fel.

Miért kellene megnézni négyszer /többször, ha ingatlanostól veszed? Arról, hogy neked nincs tehetséged/érzéked/tudásod, hogy műszakilag szemügyre vegyél egy ingatlant, és tudd értelmezni, amit látsz, és meg tudd állapítani, hogy az az ingatlan milyen állapotban van, nem az ingatlanos tehet. Ha rá tud beszélni egy omladozó x.rra, nem az ingatlanos a hülye.

A környékről nem beszél, és csak személyesen mutatja meg, ha megmondaná a címet, odamennél magad, nélküle. Gondolom...

Vásárolni úgy vásárolnék, hogy ami megtetszik, megfelelő, és azt érezném, hogy az otthonom lesz, azt venném meg, nem érdekel, hogy ki árulja. Keresni magam keresnék. Eladás előtt vagyok.

2017. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!