Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek? A családiház...

Mi lenne kérdése:

Szerintetek? A családiház vásárlásnál a vevő dolga, hogy térképszelvényt is ki kell kérni, vagy ez az ügyvéd dolga? A vevőnek egyáltalán kutya kötelessége erről tudnia, hogy ilyen is kell egy ingatlan vásárlásakor?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Térképszelvény nem kell a ház vásárlásához.
2017. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ügyvédnek kell intézni mindent az adás-vétellel kapcsolatban. A telekkönyvi szemlét is megnézni, ha kell kikérni a Földhivataltól.
2017. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Kinéztünk egyet ami nagyon tetszett, lekértem a térképet ügyfélkapun amin I alakú volt a ház és nem L alakú mint a valóságba,és a térképen nem volt rajta egy nagy melléképület se.Ment a felejtősbe az ingatlan.
2017. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nos, ez az. miután megvettem a házat, pár év után valamilyen okból kellett kikérni a térképszelvényt. döbbenettel láttam, hogy a hozzá épített kb. 25 nm-es rész nincs rajta. most meg úgy néz ki, hogy statikailag van gond a házzal. mit tehetek ?
2017. máj. 27. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Add el, míg lehet, mert az a ház, amelyik komolyan megsüllyed, menthetetlen.
2017. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!