Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kispesten melyik környéket...

Kispesten melyik környéket ajánlanátok, lakásvásárlásra készülünk. Esetleg kerülendő részeket tudtok írni? Köszi.

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen tipusú lakást, házat keresel. Szívesen segítek, itt élek 30 éve.
2017. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ott éltem 1984 - 2002. A szüleim még mindig ott laknak, és nagyon szeretik. A fő kérdés valóban az, hogy lakótelepi vagy kertes házban gondolkozol.

Szívesen segítek én is!

2017. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem van egy eladó Kispest legjobb helyén.
2017. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sajnos csak lakásra futja, lehet, hogy kezdetben albérlet inkább. Egy kisgyerekkel, egy kutyával mennénk, fontos lenne némi zöld, nem a legforgalmasabb részen.

Jártunk arra, a családi házas rész (sajnos utcanevet nem tudok) nagyon tetszett, de nem tudjuk megfizetni.

Az Árpád úti iskola környéke jónak tűnt, viszont a főútvonal mentén, ahol van egy SZTK is, nem annyira.

2017. jún. 4. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!