Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti melyik lakást választanátok...

Ti melyik lakást választanátok környék alapján?

Figyelt kérdés

El fogunk nemsokára költözni anyagi okok miatt. Eddig a Tabánnál éltünk, Budán. Szüleimmel és 4 tesómmal. A szüleim azt mondták találtak 3 lakást, mi válasszunk, hova szeretnénk inkább költözni. Szóval az egyik lakás a Práter utca és a Leonárdó da Vinci utca sarkán van. A másik a Magdolna utca Mátyás térhez közelebbi részén. A harmadik pedig a Lujza utca Kálvária téri részén. Életemben nem jártam ezeken a részeken, annyit tudok, ott van valahol a Corvin pláza:D. Elég rossz híre van ezeknek a környékeknek elvileg, de engem a mostani helyzet érdekelne. Ti melyik helyre költöznétek a környék alapján? Sokat segítenétek, holnap nézzük meg a lakásokat, és szeretném tudni, mire számíthatok. A 2 bátyám volt ott, és azt mondták, ássam el jó mélyre a shortjaimat és a haspólóimat, ott csak macigatyában mehetek majd ki az utcára. Anyámék azzal próbálnak felvidítani, lesz saját szobám és nem a bátyámmal kell laknom... Hát nem tudom, ti hova költöznétek? Nagyon nem ismerem Pestet.

15/L



2017. máj. 27. 14:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Előbb költöznék a Margit-híd alá, mint bármelyik utcába ezek közül.
2017. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De valamelyikbe megyünk. Hidd el én se akarok elköltözni. De valamelyikbe muszáj lesz. Lécci, csak h melyik a jobb csak egy kicsivel is...:(
2017. máj. 27. 14:53
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon komolyan mondom, hogy egyik se. Inkább keressetek valami külsőbb kerületben egy másikat.
2017. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam megkérni most a szüleim h nézzünk körül máshol is. Nem ment. Szüleim:- Jó lesz ott, ne legyetek már ilyen előitéletesek. Apám meg azt mondja h ez van, válasszunk.
2017. máj. 27. 14:59
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Valami komoly gáz lehet nálatok. Eszembe nem jutna a tini lányommal ilyen környékre költözni.
2017. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De legalább azt h melyik a kevésbé szar hely ezek közül? :( Ezek szerint szüleim megőrültek...
2017. máj. 27. 15:06
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Nincs közülük kevésbé szar hely. Egymás közelében vannak.
2017. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát az úgy jo lesz...Es a bátyáim ezzel a macigatyás cuccal ugye csak túloztak?
2017. máj. 27. 15:09
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit se. Fogd az egyik bátyádat, aztán menjetek el arrafelé. Esetleg a szüleidet is elvihetnéd.
2017. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
holnap megyünk megnézni a lakásokat... Hát furi lesz. Most azt mondták biztos találok majd ott barátokat, mert ott nagyon nagy a közösségi élet az utcákon délutánonként. Szerintem a szüleim szívtak valamit... viccet félretéve tényleg megőrültek.
2017. máj. 27. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!