Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennék egy zártkertet, de...

Vennék egy zártkertet, de fölötte Paksból jövő nagyfesz. Villanyvezeték van, mennyire káros ez az egészségre?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondanak ezt is, azt is, én nem aggódnék, pláne mivel mint írod kert, tehát nem fogsz ott lakni.
2017. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Állantó tartózkodásra inkább ne. Hètvègi kertnek ok. De általában ezek nagyon nehezen adhatóak el. Alatta ès közvetlen közelèbe futó fèm kerìtèseket jól kell földelni, mert problèma adódhat.
2017. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy hülye film, ami összefüggésbe hozott megbetegedéseket a nagyfeszültségű távvezetékekkel. Nettó baromság. Néz körül Budafokon. Évtizedek óta laknak emberek távvezeték alatt, NEM olcsó házakban.
2017. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nekem is fura mert öreg emberek laknak több évtizede alatta és megvannak
2017. máj. 28. 19:08
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem hülye film hanem tudományossan bizonyìtott. De távvezetèk ès távvezetèk közt nagy a különbsèg. Ez 0,4kV tól 400kV ig terjed, ès más a szervezetre gyakorolt hatásuk.
2017. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Távvezetékek alatt én egy folyamatos sercegő hangot hallok, ami halálra idegesít... a hétvégi házamnál nekem nem kéne ez az élmény.
2017. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem vennék ilyet.

Nem gondolom hogy az egészségre nagy hatással lenne, különösen hogy csak időnként tartózkodik ott az ember.

Engem maga a ronda látvány és a folyamatos sercegő hang nagyon zavarna (különösen párás időben borzasztó erős hangja van)

És hétvégi telket általában pont a csend, kikapcsolódás miatt veszi az ember.

Én is nézegetem, szeretnék venni egy zártkertet. Ahol nagyfesz vezeték húzódik a telek fölött, kb. fele áron árulják mint a többit. Mégsem veszi meg senki.

2017. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ráírzam az 5.válaszolóra. Egyenlőre nem küldte a linket a "tudományos bizonyításról". Megragadnám az alkalmat és feltenném a kérdést hogy a 0.4KV milyen hatással van a szervezetünkre? És ezzel szemben a 400KV miben súlyosabb, milyen mértékű a szervezetre gyakorolt "tudományosan igazolt" hatása? Azon kívül hogy agyonb@$z ha közel megyünk.


A Műegyetem Nagyfeszültségű Laboratóriumának vezetőjétől kérdeztem meg ezt tavaly...

2017. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen nem tudjuk kikerülni az elektroszmogot,

én biztos nem venném meg, igaz a te döntésed kell legyen.

Érdemes ezt az egészet elolvasni, annyira nem hosszú:


[link]

2017. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Távvezeték alatt sokan laknak pl. Dunakeszin, Horánnyal szemben.
2017. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!