Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Adasveteli eloszerzodesbe...

Adasveteli eloszerzodesbe egez a reszhez mit kell irni? Lent.

Figyelt kérdés
"A szerzodes targya az elado kizarolagos tulajdonat kepzo , a ........... tulajdoni lapon ...... helyrajzi szamu .....,,, megjelolesu ......... m2 alapteruletu ingatlan, amely az elado kizarolagos tulajdonaban all. Az elso pontozott reszhez nemtudjuk mit kell irni. Valaki tudna segiteni?
2017. máj. 29. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl.: Körzeti Földhivatal Budapest

De, ingatlan adásvételi szerződést kizárólag ügyvéd, vagy közjegyző ír, pecséttel és szárazbélyegzővel ellátva, ellenjegyezve.

Az adásvételi szerződést a Földhivatalban kell leadni és bejegyeztetni.

Ne akarjatok ügyvéd nélkül szerződést írni.

2017. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez eloszerzodes . Ugy tudom hogx az ket tanuval is ervenyes mivel arrol szol h x ev x ho x napjaig megfogjuk kotni az adasveteli szerzodest .
2017. máj. 29. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ügyvéd nélkül nincs érvényes adásvételi szerződés. Ezen ne akarjatok spórolni, tudom, több tízezret kérnek, de sok ingatlanos cégnek van pl. megbízható ügyvédje. Kikéri a tulajdoni lapot, elkészíti a szerződést, aztán a NAV felé is bejelenti.
2017. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A rendes adasveteli szerzodest mar kesziti az ugyved termeszetessen csak nekunk kelett volna egy eloszerzodes , es errol az eloazerzodesrol olvastam hogy nem kell hozza ugyved
2017. jún. 7. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!