Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sámsonkertben mennyiért...

Sámsonkertben mennyiért lehetne értékesíteni ezt a telket?

Figyelt kérdés

A telek mérete 200 négyszögöl

Van rajta egy 20 nm2-es gazdasági épület

Regebben gondozva volt, de az utobbi evekben mar nem volt ra ido



2017. jún. 1. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Első kérdés: van-e rajta közmű, vagy csak az utcában.

Jófogáson húzol egy olyat, hogy Eladó/Telek/Hajdú-Bihar/Hajdúsámson/+5 km. Megnézed a hirdetéseket, és viszonyítasz hozzájuk. Egyébként eladni annyiért lehet, amennyiért megveszik. :)

Én megnéztem, 1,5 milliótól 3 millióig minden van. Egyetlen valós művelt kert van 750 ezerért, a 1,5 millió ha jól értem új osztás, Duna House hirdeti, tehát kb. 400 ezer a jutalék, ami lejön belőle. De a 3 millióst magánember hirdeti. Ezek alapján én nem tudom neked fixre megmondani. Legtöbb hirdetés 2,5-2,9 m közt van, de hozzá kell tennem, hogy abban van 1600 m2-es telek is.

Az is kérdés, hogy melyik részen van, Szűcs utca környéke, vagy úgy hallottam, hogy van egy Sámsonkert "jobb" része, tehát akkor van egy rosszabb is, gondolom.

Ezek alapján próbáld belőni: méret, elhelyezkedés, többi hirdetésben ugyanezek, közművek. Az épület nem sokat számít. Ja, és még egy fontos kérdés: mi a minősítése, zártkert? Vagy építési telek? Átminősíteni pénz, és idő, a zártkert pedig már más jogállású egy ideje. Ennek nézz utána, nem vagyok belőle perfekt.

Azt tudom, hogy a zártkert mostmár a földtörvény hatálya alá esik.

A hirdetésekből pedig számomra az derült ki (pont az említett Duna House-osból), hogy készült ott valami új rendezési terv.

2017. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!