Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 4 emeletesben 4. emeleten...

4 emeletesben 4. emeleten lakók. Mennyire van meleg nyáron, mint legfelső szinten?

Figyelt kérdés

Nagynéném lakást vásárol,és számára kedvező áron vásárolna 4.emeleti lakást 4 emeletesben.

Viszont fél attól,hogy nagyon meleg lesz ott nyaranta,mint legfelső szint.


Annyira van meleg,mintha 10 emeletesben magasabban lakna?


2017. jún. 25. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda klíma kell, akárki akármit mond. Nekem ismerősöm lakik ilyenben, nyáron 32 fokról mesélt, az azért már elég ahhoz, hogy aludni se nagyon lehessen normálisan.
2017. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 emeletes 10edik emeletén déli tájolású csak délre néző ablakok, tehát semmi kereszthuzatot nem lehet csinálni, nem ritka a 30-35fok nyáron... mégegyszer nem költöznék ide...
2017. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4-en lakunk 4 emeletes téglaházban,kibírhatatlanul meleg lenne nálunk légkondi nélkül.
2017. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lapos tetőt egèsz nap süti a napocska. Èn is laktam ilyenbe, elèg meleg. A földszint a leg hűvösebb, ezt belèpve is èrezni a lèpcsőházba. A pince miatt viszont a földszint tèlen hidegebb. 1-2 emelet a legjobb.
2017. jún. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

4.emeleten lakunk (az utolsó lakásban). Nyáron valami kegyetlen meleg van. A klímát azonban nem bírja a szemem, mi ventilátorokat használunk. Gyakran van 30-33 fok a lakásban. Ilyenkor minden ablak nyitva, bejárati ajtó nyitva, ventilátorok maximumon. Én valamilyen szinten hozzászoktam az évek során. Ha jön egy nagy szél és pár fokos lehűlés, akkor az 1-2 napig segít a helyzeten.

Szóval én klímával ajánlanám csak,főleg ha esetleg idősebb a lakó.

2017. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,nyugdíjasok lennének.60-as emberek.


Belvárosi lakás egy vidéki megyeszékhelyen.

1-2.emeleti lakásokat szinte nem is nagyon akarnak eladni a belvárosban.


Ami érdekes,hogy ugyanilyen lakások,a 10.emeleten is ennyibe kerülnek.


A külvárosban pedig 1-2-3.emeleti lakások sem sokkal olcsóbbak,és a 3.-ra is szinte már annyit kell lépcsőzni,mint a 4.-re,ha 4 emeletesben laksz,ahol nincs lift.


Sajnos nem készpénzes vevők,így nem tudnak nagyon válogatni,mert így is hitelt kellett felvenniük,így örültek,ha valaki hajlandó megvárni a hitel átfutási idejét.

2017. jún. 26. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!