Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes jelenleg (Magyaror...

Hol érdemes jelenleg (Magyarországon) hazat venni? Mi szamit jo kornyeknek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nem szamit, h varos-e v falu. fontos a kozbiztonsag (lehetoleg minel kevesebb cigány), h legalább egy varos könnyen megkozelitheto legyen, ne legyen arvizveszely..

2017. júl. 6. 01:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Amugy a munkahely nem gond, mert vallalkozunk, szoval nem kell fix helyre bejarni minden nap.

Meg annyit meg, h mit erdemes? Par millioert fellujitandot v inkabb dragabban egy keszet vasarolni?

2017. júl. 6. 01:41
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
A horvát határhoz közeli falvakban kevesebb a ci.... Valamiért nem szeretik őket :D
2017. júl. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Buda melletti települések.


pl. Budakeszi, Nagykovácsi, Solymár, Pilisszentiván, Üröm, Pilisborosjenő, Pomáz, Budakalász, stb.

2017. júl. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ mennyi a keretetek.

Anélkül csak azt mondhatjuk, hogy az elit rész Budapesten és Pet megye budai része.

2017. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A keret kb 10 millio, de szivesebben vennek 3-4ert egy putrit falun, majd meg 4ert palotat varazsolni belole
2017. júl. 6. 11:48
 6/20 anonim ***** válasza:

Nos, akkor a következő helyeken vehetsz ennyiből nagyon jó házakat (minimális cigó, jó közbiztonság, max fél óra vonattal a Keleti):

Maglód, (ez a legdrágább, mert 9 km-re van Pest határától) Mende, Gyömrő, Vecsés, Pécel(itt is kapsz ennyiért, de nagyon ki kell fogni, mert BKV-val otthon vagy), Sülysáp (ez utóbbit kiemelten ajánlanám, jó hely, minden van és nagyon jó a közlekedése) ez van a legtávolabb, de ez is 35 perc a zónázóval.

Aztán biztos majd írnak a többiek más lehetőségeket is, de én ezeket ismerem és merem ajánlani.

2017. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Sosem értem meg, ezeket a "hol éri meg venni" kérdéseket...

Ha élni akarsz abban a házban, akkor ott érdemes venni, ahol élni akarsz... max akkor érteném ezt, ha befektetés céllal vennéd...

2017. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
0%

3#-as elég nagy hülyeséget mond...


Pomáz konkrétan pont tele van cigányokkal. Messziről híres róla :D


A másik válaszoló aki Mendét ajánlotta: hát ott meg konkrétan nincs semmi. Valami kocsma, meg egy ABC, hentes van.

Sülysáp: szintén tele van cigányokkal :)))

2017. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#8

Miről beszélsz?

Ott laksz Sülysápon?

Mert én igen és szerintem meg nincs tele cigányokkal!

Ma már mindenütt vannak, aki azt mondja nincsenek, az hazudik. Csakhogy Sülysápon LÉNYEGESEN KEVESEBBEN, mint ami vidéken megszokott, mert meg sem tudják fizetni az itteni ingatlanokat.

Minden van, élhető nyugodt hely, normális emberekkel, jó közbiztonsággal és jó közlekedéssel.

Mende?

Mendén is van minden, ami a mindennapi élethez kell, még szórakozási lehetőség is, bár nem ez volt a kérdés.

Nem azt kérdezte a Kérdező, hogy melyik település hajaz Las Vegasra, hanem ezt:

"Nem szamit, h varos-e v falu. fontos a kozbiztonsag (lehetoleg minel kevesebb cigány), h legalább egy varos könnyen megkozelitheto legyen, ne legyen arvizveszely.."

Nos, Mendéről 25 perc Budapest centruma, a Keleti pu.

2017. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
0%

Én csak elmondtam a véleményemet. Én sem Las Vegasra gondoltam.

Az utolsó mondatod az viszont igaz.

2017. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!