Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarországon hol találhatóak...

Magyarországon hol találhatóak olyan ingatlanok amiket már nem lehet eladni? Melyik megyében van Magyarországon a legtöbb?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne lehetne eladni?
2017. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam ,hogy biztos láttál már olyat amit szétloptak se ajtó se ablak csak a ház áll. A másik példa nem bírják eladni mert nem kell senkinek sem. A harmadik példa egy olyan környéken van (romatelep) Ahol értéktelenek az ingatlanok.
2017. júl. 9. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az ország bármely részében lehet .
2017. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bács-Kiskun megye déli részén rengeteg olyan község van ami kezd kihalni. Mivel az öregek sorra halnak ki, a fiatalok pedig már elköltöztek, mert a környéken nincsen munka, illetve szórakozásra lehetőség.


Például: Bácsszentgyörgy,Mátételke,Kunbaja,Mátételke,Homorúd,Bácsszőlős,Kéleshalom, és még rengeteg ilyen település van a megyében.

2017. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap voltam Csépa községben. Hallod minden 3.ház üres, lezárt, gazos, elhagyatott. Volt olyan ház ami itt pesten 30milla lenne ott meg 2ért nem kell a kutyának se. Járunk 3havonta oda mert após ott lakik. Olyan olt a falunap hogy a helyi közért előtt 1 azaz EGY darab raklapon 2hangszóró, mögötte a "DJ" tolta a zenét és mind a 13ember aki a közönség volt hallgatta. Nincs ott semmi csak pusztulat.
2017. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hát az f'sza ! Szomorú dolog az ilyen
2017. júl. 10. 09:57
 7/8 anonim válasza:
100%

Déli és keleti hátártól 30 km-es körzetben a legtöbb falu ilyen - abszolút mélypont, háborús övezet, oda születni kell :)


5 évig ingatlannal kereskedtem, vettem örököstől házat 100.000 Ft-ért, mire kimentem, beköltöztek... környékbeliek tőlem lopták a villanyt... mire sikerült kirakni őket a szomszéd cserepeket árult a neten, persze, hogy a mi házunkról szedte le... Közben nőtt a gaz, gyűlt benne az odahordott szemét, jött a tél, vonóhoroggal kiszaggatták a tetőgerendákat, fa nyílászárókat, összedőlt a ház, és maradt egy romhalmaz... többe kerülne kitakarítani a telket, mint amennyit ér.

2017. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az szép !
2017. júl. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!