Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet lakast venni...

Hogyan lehet lakast venni hitel nelkul?

Figyelt kérdés
Havi 300ezres fizetes mellett,onero ,hitel nelkul szuloi segitseg, orokles nelkul. Mondjuk egy elheto 30millios kerteshazat.
2017. júl. 23. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
100 hónapig félreteszed a havi 300ezret. De gondolom nem erre gondolsz. Sok lehetőség nem marad. Bár szerintem a hitel sem ördögtől való...
2017. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De a tobbiek hogy csinaljak? Aregi rendszerben hogy csinaltak? Akik nagy hazhoz. Berhazhoz, csaladi hazhoz jutottak? Ha ennyire szegenyseg van, akkor hogyan csinaljak? Sok helyen latok nagy modern csaladi jaz pluusz 3kocsi, es a hazaspar nagyon fiatal. Huszonevesek.

Mellettunk most vettek egy lakast,szinten fiatok.

Nem ertem, hogy mibol? Ha alkalmazotti fizetes is legmagasab az 5millio de azmar igazgato vagy akarki.

Tenyleg nem ertem. Hogyan kell csinalni? Kadar korszakban hogyan csinaltak az oseink?

Egy normalis csaladi hazhoz jutni, .

En afizetesemet nem rakhatom el.

Gyujtes nem megoldas.

Elmulik.az.ev meg az ido.

2017. júl. 23. 16:10
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező! az nagyon sokat jelent hogy hova születtél, ez a magyarázat a fiatalok nagy házára.
2017. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hat en nagyon szegeny csaladba.
2017. júl. 23. 16:59
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Hidd el, aki olyan feltételekkel rendelkezik mint te, azok mind hitelből vesznek,...ahogy én is.

Éppen elég a önerőt összespórolgatni.

5 évig meghúzod a nadrágszíjat, nagyon spórolsz, 300-ból félreteszel 150-et - elvégre valamit, valamiért - és utána felveszed a hitelt, nincs mese.

(Ha albérletet kell fizetned, akkor húzós lesz, menj haza, vagy társulj emberekkel az albiban.)

Egyébként nincs itt szegénység, azt az 5-600ezer reménytelen esetet leszámítva, akik nem jók semmire, nem tanultak semmit, nincs munkamoráljuk, nyolc gyerekük van a semmire. Én pont a pazarlást és az értelmetlen vásárlást látom a szűkebb-tágabb környezetemben, pedig a középréteghez tartozom és ilyenek is vesznek körül.

A boldogulásért, a haladásért tenni kell, nem másokon sopánkodni, ez a világon mindenütt így van!


...vagy szorgosan lottózzál!

2017. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"En afizetesemet nem rakhatom el.

Gyujtes nem megoldas."


Miért is nem?

2017. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Meghát sokaknak minden hitelre van a két kocsi meg a ház is. És alig bírják fizetni csak te ezt kívülről nem láthatod. Nekem egy régi Suzukim van . Persze lehetne sokkal szebb kocsim egy 30 ezres törlesztést kínkeservel kibírnék. De minek?
2017. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Te viccelsz Kérdező!

Nem örököltél, a szüleid nem tudnak segíteni, de van 300ezres fizetésed, egészséges vagy, hiszen dolgozol és itt siránkozol?

Tudod te, hogy hányan és hányan sokkal szerencsétlenebb körülményekkel a sajátjukban laknak, mert megkoplalták és még 20-25 évig fizetik.

Te nem tudsz gyűjteni(?), hitelt nem akarsz felvenni, akkor borítékolom, hogy soha nem lesz sajátod, legfeljebb ha te is majd örökölsz valamit. Ha nem örökölsz, akkor tedd be a hátsódat egy olyan partner mellé, akinek van lakása, de nagyon húzd meg magad a kapcsolatban, mert ha nem, hamar az utcán találhatod magad és marad halálodig az albérlet!

Nem értem az ilyen mentalitású embereket, akik semmit nem hajlandók tenni, de azt irigylik, akinek van valamije, esetleg keserves áldozatok árán. Nem irigykedni kell, hanem leutánozni!

Köss örökösödési szerződést valakivel, azt becsülettel lásd el haláláig, vagy menj ki külföldre csicskázni, ötszörös pénzért, de ne siránkozz!

2017. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a te feltételeiddel ne rögtön 30 milliós házért ácsingózzál, hanem kezdésnek jó lesz egy régi parasztház 3 millióért, vagy egy kádárkocka 6-8millióért, bár azok sem fognak a sült galambként a szádba repülni, azokért is sokat kell tenni, nagyon sok munkával és spórolással.
2017. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%

Havi 300 ezret keresel. Mi vagy te bankvezér?

Én msc-s mérnökként keresek 120-at nettóba + 5e kajautalvány. Nekem sincs hol laknom, csak a szüleimnél. Csak akkor jutok majd ingatlanhoz, ha meghaltak.


Egyébként egyik ismerősöm úgy jutott lakáshoz, hogy ismert egy idős nénit, akinek nem volt senkije se. Miután meghalt a nénit eltemette, bejelentés nélkül, majd beköltözött a lakásba.

2017. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!