Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A VI. kerület, Izabella utca...

A VI. kerület, Izabella utca Andrássy út - Podmaniczky utca közötti szakasza milyen?

Figyelt kérdés
Tudom hol van, jártam is arra. Azt is látom, hogy nagyon lepukkant épületek vannak ott, de a házakba nem látok be, nem tudom milyen féle emberek élnek ott (kisebbség, arabok, stb). Lakásvásárlás céljából érdekelne.

2017. júl. 27. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Az épületek lepukkantak, de aránylag korrekt. Nincs annyi buckalakó mint máshol.
2017. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincsenek lepukkanva a házak az Izabellán, még az említett részen sem. Teljesen korrekt környék,normális házakkalés lakókkal. Én eggyel előrébb, a Vörösmartyban lakom, szintén a Podmaninczky felöli végén. Szeretek itt nagyon, 2004-ben költöztem ide. A nyugati meg a körút 2 perc gyalog, a nem a napon barnultak nem erre csöveznek, ahhoz túl drága környék, leglábbis nekik. Az Izabellának ezen a végén pár éve amúgy is renoválás volt, teljesen felújították az utca végén lévő épületeket. Troli viszont közlekedik ott, azért azt vedd figyelembe, zaj szempontjából, bár nem hangos, de kinek mi.
2017. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!