Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest környékén melyik...

Budapest környékén melyik külváros/agglomeráció az ahonnan hamar bejutok a városba tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lakást szeretnék venni, de Budapesten, jobb esetben is 15 millió körül van 40-45nm lakás.

Nem kell nekem semmi extra 1,5 szoba tökéletes. Viszont a legtöbb külvárost ahogy néztem kegyetlen messze lenne tömegközlekedéssel. Igazából nincs konkrét hely, hogy hova akarok bejutni, mert most a 16. kerület szélén dolgozok, lehet egy év múlva már a város másik végén.



2017. aug. 23. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Eleve ne a budai oldalon keresgélj, vagy ha mégis, akkor ott a relatíve a "legolcsóbb" lehetőségek az érdi panelok.

A pesti agglomerációban 15 millióért már komoly családi házat is kaphatsz.

Ahol nézelődj:

Pécel, Vecsés, Üllő, Gyömrő, Maglód, Vác, Csömör, Ecser, Ócsa, Felsőpakony, Gyál, Isaszeg, Kerepes, Kistarcsa, Százhalombatta, Szigetszentmiklós, Tököl, Veresegyház


Persze attól is függ, mennyi pénzed van erre a célra.

Sok szerencsét!

2017. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Dunakanyarban is lehet még kapni olcsóbban, de többet kell utazni, viszont sokkal csendesebb és nyugodtabb. Vác és környéke, Szentendrétől északra jó helyek vannak. De a közlekedés busszal pl. 40 perces út.Nem kell megijedni, Budapesten belül is nagyok a távolságok.
2017. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Az elővárosi vonatokat érdemes megtanulmányoznod. Tatáról 40 perc alatt Bp-re lehet érni. És olcsók a lakások.
2017. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem 1 óra körül van a lélektani a határ szóval ha 40 perc alatt pl a nyugatiba-keletibe-délibe vagyok, onnan azért 20 perc alatt még elég sok felé el tudok jutni. Szét nézek ezeken a helyeken, köszönöm. Most is 1 óra 10 percet utazok munkába csak Budapesten belül minden nap oda és vissza is.
2017. aug. 25. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor Dunakanyar, mégpedig a pesti oldal. Én Kismaros párti vagyok,az átlagos menetidő az elővárosival 37 perc a nyugatiig, persze vannak ennél lassúbb járatok is, de ebből minden órában indul egy (az elővárosiból) oda-vissza. Közúton meg a 2A-n fél óra sincsen budapest. De Verőce is ugyanígy tökéletes, az egy órában nagymaros is benne van. Kismaroson ennyi pénzért nagyon pöpec házikót vehetsz, jó levegőn, nyugalomban, igaz nyáron vannak túristák, de nem sok vízet zavarnak, viszont pont a kettős jellege miatt jó az egész környék. Nyugis és gyönyörű, de mégsem különösebben falusias (bár avval sem lenne emmi gond), mivel rengeteg a látnivaló és a túrázási lehetőség, egészen más jellegű, mint egy szimpla vidéki település. Mi is adtunk el 2 éve ott házat (Börzsönyliget), 10 millió alatt.
2017. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi néhány éve vettünk kisebb házat Tahiban, onnan úgy is be lehet járni, hogy átmegyünk a hídon, váci rév, Vácról vonat vagy busz. A kocsi a révnél (szigeti parton) parkol. Sokkal jobb a váci parton a közlekedés, ezért sokan így járnak be. Csak a komp járhatna akár 11 óráig (most 8-ig jár), nem lenne semmi gond.
2017. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!